Поради

Друк фотографій  у Львові

Усі ми прагнемо зберегти якнайбільше позитивних спогадів з нашого життя. Дні народження, відпочинок, робочі будні чи сімейні вечори – усе це так важливо для нас і наших рідних. Щоб усе це збереглося у нашій пам’яті, ми робимо фотографії. Ці знімки бережуть найцінніше, проте часто зберігаються не зовсім бережно. Усі фото, що зроблені на телефон часто пропадають після зміни карти пам’яті чи самого телефону, а збережені в електронному вигляді часто губляться у вигляді флешок чи карт пам’яті. Тому, якщо Ви все таки хочете зберегти найкращі моменти минулого, фотографії найкраще роздруковувати та зберігати в сімейних альбомах.

Де можна роздрукувати фото у Львові?

Якщо Ви думаєте, що сьогодні усі фото зберігають лише у цифровому форматі, ВИ помиляєтесь. Їх, як і колись можна роздрукувати в будь-яких форматах. Де це зробити? Звертайтесь в компанію «Фоторадость». Компанія «Фоторадость» спеціалізується виключно на фото та роздрукує усе за Вашим бажанням. Серед головних послуг компанії можна виділити такі категорії:

  • Фотодрук;
  • Фотополотно;
  • Фотосувеніри;
  • Фототовари;
  • Фотопослуги;

Саме тут Вам зможуть роздрукувати усі Ваші фото за доступною ціною. Якщо переглянути прайс друк фотографій Львів в «Фоторадість», Ви побачите, що ціни починаються від 2.20 гривень та зростають лише до 9 гривень. Усе залежить від розміру фото. Можна замовити роздрук маленької фотографії 10х10.

Чому варто роздруковувати фотографії в компанії «Фоторадість»?

Не всі фотолабораторії одинакові. При виборі компанії, варто розуміти, що в кожної фотолабораторії різне обладнання, досвід роботи та ставлення до клієнта. Компанія «Фоторадость» працює лише на сучасному обладнанні преміум-якості з друком на фотопапері FUJI. Усі роботи виконуються фотохімічним способом. На роздрук усіх фото компанія «Фоторадость» надає офіційну гарантію на вицвітання до 100 років. Крім друк фото Львів можна скористатись такими додатковими послугами, як кадрування, фотокорекція та пакування фотографій.

Додаткові послуги роздруку

Крім звичайного роздруку фото, в компанії «Фоторадость» можна замовити й друк на чашках, футболках, тарілках, виготовлення пазлів у вигляді фото та магнітів на м’якій основі. Ціни на усі ці послуги дуже доступні та починаються від 15 гривень. На сайті компанії можна побачити сотні позитивних відгуків та задоволених клієнтів. Компанія «Фоторадость» збереже Ваші спогади на довгі роки та оформить їх у сімейний фотоальбом.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.