Поради

Друк євровізиток – переваги друку у друкарні Арт-Прес

Візитна картка справляє перше враження та надає впевненості. Наші продукти відповідають найвищим вимогам. Візитні картки – найкраща реклама, яка вимагає великих витрат.

Підтримуйте свій стиль. За допомогою євровізитки ви можете справити враження. Розкажіть про своє хобі або просто створіть стиль зі спеціальною друкарнею та тонким вибором шрифтів. Використовуйте наші безкоштовні шаблони візитних карток та вибирайте із першокласних мотивів зображень зворотного боку або розвивайте свою ідею.

Переваги друку євровізиток

Кращої реклами, ніж візитна картка, що поширюється, не існує. Від цього ефективного заходу не варто відмовлятися. Візитну картку завжди слід носити із собою та викладати у торгових точках або у місцях надання послуг. Якісні візитні картки довго зберігаються та діють у довгостроковій перспективі. Вирішальне значення має якість паперу. Сама печатка також має важливе значення.

Євровізитка – це обличчя бренду та найкращий спосіб виділитися серед конкурентів. Використовуючи дешеву картку, ви псуєте перше враження. Як ви хочете переконати інших як товар або послуги, якщо пропонуєте потенційному клієнту звичайний папірець, виконаний у чорно-білих тонах? Відмовтеся від використання непривабливих візиток, віддавши перевагу якісній продукції від друкарні «Арт-Прес».

Переваги співпраці

Ми друкуємо виключно на високоякісному спеціальному папері. Удосконалюємо візитні картки за допомогою ексклюзивної технології SilkCut та додаткового тонкого мікрофолювання. Це створює унікальне оксамитове відчуття на дотик – їхню візитку не захочеться випускати з рук. Завдяки методиці SilkCut карти особливо міцні, щоб справити найкраще враження навіть після тривалого зберігання.

Візитка євро від Art-Press має низку позитивних сторін:

  • Онлайн замовлення. Пропонує широкий вибір професійних дизайнів, які можна легко налаштувати самостійно. Ви можете підібрати дизайн візитних карток в Інтернеті перед друком та замовити послугу віддалено.
  • Різноманітність форт. Розмір візитівки за замовчуванням становить 85 на 55 мм. Для різання після друку потрібно додати 2 мм з усіх боків. У пікселях розмір, включаючи обрізку 2 мм, становить 1052 x 697 пікселів. Для оптимального використання задня панель може включати QR-код або вказівки компетентності, пропозиції та веб-сайту.
  • Оформлення. Візитна картка має містити адресу електронної пошти або номер телефону. Також має бути посилання на веб-сайт компанії або приватні соціальні мережі. Для місцевої компанії важливі адреси та години роботи на обороті.
    Що ми пропонуємо

Друкарня «Арт-Прес» має низку позитивних сторін порівняно з конкурентами:

  • 100% професіоналізм. Ми друкуємо найкращі євровізитки за оптимальною ціною. Фахівці з візитних карток завжди знаходять компроміс.
  • TOP-Design. Наша мета: найкращий дизайн для вашого стилю. Ми пропонуємо відповідні варіанти на будь-який смак: яскравий, естетичний, сильний.
  • Високоякісний друк. Використовуємо сучасне обладнання. Кращий папір, облагороджений нашою мікроплівкою, гарантує неперевершену якість.

Друкарня «Арт-Прес» працює за найкращими цінами в Україні. Ми організуємо доставку у Дніпрі та по всіх містах країни. Пропонуємо діловий та корпоративний дизайн. При необхідності створюємо дизайнерський макет або використовуємо напрацювання замовника. Гарантуємо дотримання термінів та відповідність готової продукції заявленим вимогам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.