Поради

Друк на сумках від компанії «ОтпечатОк»

Сучасні споживачі відповідально ставляться до навколишнього середовища, тому поступово відмовляються від використання пластикових пакетів. Замість шкідливих одноразових кульків все більше людей купують місткі сумки-шопери. Оригінальності виробу надасть друк на сумках від компанії «ОтпечатОК». Замовити текстильні сумки можуть фізичні особи та компанії, які хочуть отримати брендовану продукцію.

Переваги оригінальних сумок-шоперів

Текстильні сумки користуються популярністю у молодих та активних людей. Влітку їх можна використовувати не лише для перенесення покупок, а як звичайну сумку (для виїздів на природу, походів до спортивного залу тощо). Завдяки можливості нанесення малюнка замовники можуть отримати оригінальну продукцію.

Любителі певних картинок чи крилатих висловів можуть нанести їх на тканину шопера. Окрему перевагу від сумок з логотипами отримують великі та малі компанії. Керівництво використовує сумки з нанесеним логотипом у якості подарунка для партнерів, клієнтів та працівників. Логотип виконує роль реклами організації. Бренд стає більш впізнаваним для широкої цільової аудиторії.

Сьогодні великою популярністю користуються речі з національною символікою. Зображення карти України, стилізований дизайн під вишиванку, малюнки калини, соняшників лелек — лише частина варіантів виготовлення патріотичного шопера. Дизайнери компанії «ОтпечатОК» можуть створити малюнок за задумкою клієнта або використати зображення, запропоноване замовником.

Переваги продукції від поліграфічної компанії «ОтпечатОК»

Поліграфічна студія «ОтпечатОК» створює оригінальну продукцію, яка вирізнятиметься з-поміж схожих продуктів. До основних переваг шоперів належить:

  • якісна тканина, що впливає на зносостійкість сумок;
  • оригінальні зображення на тканині;
  • кілька розмірів та кольорів сумок;
  • нанесення різноманітних зображень: малюнків, надписів, привітань тощо;
  • брендування продукції;
  • виготовлення шоперів зі світловідбиваючими написами (актуально в зимовий період та в час вимкнення світла).

Компанія швидко виконує замовлення. Поліграфія працює прозоро: вартість виготовлення сумок вказана на сайті у відкритому доступі. Постійні клієнти користуються персональними знижками. Щоб зробити замовлення, потрібно заповнити заявку на сайті компанії чи звернутися до менеджера. Безкоштовні консультації надають за контактними номерами телефонів та у месенджерах.

Голос Сокальщини на GoogleNews