Поради

Друк стікерів і поліграфічної продукції

Сучасний бізнес процвітає, тільки докладаючи максимальних зусиль, вкладаючи кошти в розвиток і рекламу. Тому більшість компаній сьогодні вкладають гроші в презентацію свого продукту, презентації та рекламу. Вся ця сфера організацій заходів зажадає спланованих дій і цікавих рішень. Найчастіше при таких заходах, як конференції та презентації левову частку займає поліграфія.

Поліграфічні послуги сьогодні надають чимало агентств, проте не завжди вони мають хорошу репутацію і спектр потрібних послуг. Для того, щоб отримати максимум від поліграфічних послуг, краще вибрати перевірену компанію, що має високий рівень кваліфікації. Вашим партнером по вирішенню всіх питань друку, дизайну та поліграфії може стати центр оперативного друку 24Print.

Послуги компанії 24Print

Компанія 24Print пропонує повністю новий підхід по роботі з клієнтами. Це компанія, яка вирішить всі питання по Вашим поліграфічним запитам. На офіційному сайті можна переглянути всю доступну інформацію по посиланню 24print.ua. Тут Вам допоможуть не тільки надрукувати необхідну друк, але і зможете реалізувати свої ідеї і задумки. Ви зможете розповісти, який результат ви очікуєте отримати, і працівники компанії вже допоможуть Вам і запропонують варіанти. Тут Ви можете скористатися такими послугами, як:

  • Листовий друк;
  • Виготовлення брошур, етикеток;
  • Виготовлення календарів, плакатів і буклетів;
  • Виготовлення блокнотів, візиток, папок, конвертів, стікерів;
  • Виготовлення фотошпалери, широкоформатного друку;
  • Послуги дизайну та підготовки макета;
  • Ретушування фотографій;
  • Додаткові послуги швидкого виконання замовлення;

Друк стікерів, як популярний напрям реклами

Одним з найпопулярніших замовлень в компанії 24Print є друк стікерів або іншими словами стікерпаков. Стікерпаки -Набір однакових наклейок з певним заданим малюнком або написом, що друкується великими форматами. Такі стікерпади дуже зручні у використанні і ідеально виконують роль реклами. Вони клейкі і можуть перебувати в будь-якому місці, потрібно тільки приклеїти. Це дешевий спосіб прорекламувати свій продукт і поширити інформацію про нього у вигляді наклейок. Досить стікери роздрукувати і створити в компанії 24Print і використовувати в будь-яких заходах або ситуаціях. Компанія допоможе підібрати ідеальний дизайн, тип друку і матеріал стікерів. Всього кілька кроків і Ви власник ексклюзивних наклейок свого бренду, продукту або ідеї.

Голос Сокальщини на GoogleNews