Поради

Друк зображень і написів на футболках в KEYSI-SHOP

Для нанесення друку на футболки, худі, світшоти з написом, принтів може бути задіяний кілька методик. Від конкретно обраного способу буде залежати вартість послуги, якість зображення, зносостійкість картинки.

Цифровий друк.

Зображення переноситься на футболки, худі, світшоти для тата, наприклад, або будь-який інший категорії принтів за рахунок використання текстильного принта, після фарбувальний пігмент сушиться за допомогою спеціального обладнання. Якість орнаменту досить непогане, проте, швидкість процедури невисока, її тривалість може становити до 30 хвилин.
Переваги полягають у наступних особливостях:
– відмінно підійде для друку на світшоти, футболки з лого автомобілів;
– можливість використання будь-якого виду матеріалу;
– висока чіткість зображення.

Друк сублімації.

Спочатку зображення наноситься на папір, потім фіксується до футболці, після, завдяки впливу високих температур, передається на тканину. Недолік методики – наносити орнамент можна тільки на синтетичний матеріал, висока вартість. Чим більше в складі полотна бавовняних ниток, тим швидше картинка придбає тьмяний вигляд.
Переваги технології:
– зображення здатне витримувати безліч прань;
– картинку можна гладити.

Термотрансферний друк.

Принт переноситься на матеріал з трансферної паперу за допомогою праски або термопресса. Негативні сторони способу – обладнання потребує тривалої підготовки, під час виробництва одного тиражу не можна друкувати різні види зображень.
Переваги включають в себе такі особливості:
– високу швидкість виготовлення;
– можна використовувати різні типи тканин;
– тривалий період експлуатації принта.

Шовкографія.

Промисловий метод технології. Картинка наноситься на матеріал завдяки трафаретом шляхом сильного натискання. Технологія дозволяє створювати всілякі ефекти, такі як об’ємні зображення або світловідбиваючі елементи. Серед недоліків виділяють складний рівень технології.
Переваги складаються з:
– високій швидкості виробництва;
– доступною вартості;
– стійкості переданого зображення.

Термоаплікація.

Шматки різнобарвною плівки вирізують на плоттері, потім картинка наноситься на матеріал за допомогою термопресса способом, аналогічним аплікації. Орнамент виходить об’ємним і чітким. Трудомісткість методики відноситься до негативного боку технології.
Серед переваг:
– можливість наносити принт на кольоровий матеріал;
– плівка може мати будь-яку фактуру.
Завдяки широкому асортименту технологій на футболці можна отримати різний вигляд зображень в залежності від побажань і вимог замовника. Існує безліч варіацій картинок, які припадуть до смаку як дітям, так і дорослим.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.