Поради

Дискова пилка «Метабо»: швидке та рівне різання металу

Для домашнього використання необхідні спеціальні різальні інструменти, до яких належить ручна дискова пилка. Спочатку її розробляли для різання дерев’яних брусів. Але сучасні диски із надміцних матеріалів справляються з металом, каменем, пластиком, оргсклом. Ручна циркулярна пилка від виробника Metabo відрізняється функціональністю та продуктивністю. Інтернет-магазин «Метабо-центр Чернігів» пропонує широкий вибір інструменту від прямого виробника.

Види циркулярних пилок від виробника Metabo

Виробник «Метабо» пропонує ручні дискові пилки для різних завдань. У каталозі представлено кілька типів інструментів: акумуляторні, мережні інструменти, пили, що працюють від батарей. Останній варіант ідеально підходить у тих випадках, коли часто трапляються перебої з електрикою. З основних переваг циркулярок споживачі відзначають:

  • Низька вага завдяки використанню алюмінію у виробництві пилки. Це дозволяє збільшити продуктивність праці (робочий менше втомлюється), транспортування інструменту коштує дешевше, ніж звичайно.
  • Безпека під час роботи. Травмонебезпечні ситуації виключаються завдяки наявності інерційного гальма.
  • Диск зупиняється перед перешкодою за секунду.
  • Висока точність виконання завдання. Роботу ручних циркулярних пилок прирівнюють до ювелірної. Це можливо завдяки наявності індикатора різання.

Акумуляторні ручні пилки дозволяють виконувати безліч завдань, пов’язаних із залізом без обмеження за типом матеріалу. Наприклад, пили підходять для різання металевих труб, листів. Пилки виробника Metabo оснащені спеціальними відсіками для стружки. Відсутня можливість утворення задирок на кінцевому виробі. Глибину розпилу можна контролювати з точністю до міліметрів.

Де придбати оригінальну пилку від Metabo

Інтернет-магазин “Метабо-Центр Чернігів” є офіційним дистриб’ютором продукції торгової марки Metabo. У наявності різні моделі інструментів. Співпраця без посередників дозволяє утримувати конкурентні ціни на весь модельний ряд пилок. На всю продукцію діє офіційна гарантія від виробника. Постійні клієнти користуються спеціальними пропозиціями, акціями, знижками на товари.

Купити електроінструмент можна оптом та в роздріб. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни компанією Нова Пошта.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.