Поради

Дитячі матраци – якими бувають і де купити

Якщо Вам потрібно підібрати матрац для дитини, до цього питання потрібно підійти дуже серйозно. Це не просто покупка, це питання здоров’я опорно-рухового апарату і хребта дитини. Тому економити на матраці не можна, а потрібно придбати якісний і хороший варіант. Де це зробити? Варіантів сьогодні багато, але хороше фабричне якість і сертифікований товар може запропонувати інтернет-магазин «Твій Матрац».

Детальніше про інтернет-магазині «Твій Матрац»

Інтернет-магазин «Твій Матрац» ​​пропонує все для ідеально сну. Це можуть бути дивани, ліжка, матраци або подушки. Тут Ви знайдете багато варіантів, цікавий асортимент і сертифікований товар. Якщо шукати матрац для дитини, то на сайті «Твій Матрац» ​​можна знайти більше 60 варіантів.

Як правильно вибрати матрац для дитини?

В першу чергу, при виборі матраца потрібно вибирати обов’язково ортопедичний матрац. Вони бувають трьох видів:

  • Пружинний матрац з незалежними блоками;
  • Пружинний матрац з залежними блоками;
  • Безпружинний матрац.

Перший варіант з залежними блоками м’якший, тому підходить вже підліткам. Маленьким дітям краще вибирати більш жорсткий варіант. Це може бути безпружинний варіант або пружинний з незалежними блоками. Незалежні блоки добре реагують на зміну хребта дитини, підтримують його і забезпечують комфортний сон. Це ідеальний варіант для дитини у віці від 5 років. Для немовлят слід вибирати безпружинний матрац, який є найбільш жорсткіше всіх. На сайті «Твій Матрац» ​​можна купити дитячий матрац на будь-який смак.

Ще одним важливим показником матраца є його наповнення. Серед основних наповнювачів виділяють кокосову койру, латекс і пінополіуретан. Кокосова койра – кращий варіант наповнювача. Це екологічно чистий і натуральний елемент, що дозволяє зберегти вентиляцію і ідеальний стан матраца на довгі роки. Кокосова койра ідеально пропускає повітря, тому спати на такому матраці зручно і влітку і взимку. Він ніколи набере неприємних запахів і не змінить зовнішнього вигляду. Такий варіант вважається одним з найдорожчих варіантів. Також можна вибрати матрац для дитини на кокосової койри з додаванням латексу. Вартість такого матраца буде більш доступною, а латекс теж довговічний матеріал на природній основі.

Найбільш доступним варіантом буде матрац на основі пінополіуретану. Це штучний матеріал, який виконує свої функції, однак не є таким довговічним як кокосова койра або латекс. Згодом він може збиватися і втрачати свій вигляд.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.