Поради

Дитячі самокати від магазину Flash Skate: радість та безпека вашого малюка

Сьогодні самокати переживають новий виток популярності. Їх використовують як міський транспорт, що катаються для розваги. Щоб впевнено почуватися на самокаті у дорослому віці, краще почати кататися у дитинстві. Магазин Flash Skate пропонує самокати для дітей різних вікових категорій. Доставка здійснюється територією країни.

Навіщо дитині терміново потрібен самокат

Сучасних дітей складно захопити активними видами спорту, і якщо дитина просить купити самокат, варто задовольнити його бажання. Це доступний спосіб урізноманітнити вуличні розваги та покращити фізичну форму малюка. Переваг такого виду транспорту безліч.

  • Мамі не доведеться брати дитину на руки під час тривалих прогулянок. Завдяки самокату діти зможуть подолати тривалі відстані.
  • Компактність. Багато дитячих самокатів можна складати. У такому разі їх просто перевозити у громадському, особистому транспорті, зберігати вдома.
  • Невелика вага та розмір дозволяють легко переносити самокат через перешкоди.
  • Розвиток фізичного стану дитини.

Останній пункт можна ставити перше місце у списку користі самокатів. Фізично розвинені діти менше хворіють, легше переносять емоційні навантаження. Постійне катання на самокаті розвиває координацію, вестибулярний апарат. Під час катання дитина інтенсивно дихає, від чого легені насичуються киснем.

Як вибрати самокат щодо віку дитини

Часто батьки сумніваються, чи такий вид транспорту є безпечним для дитини. Щоб убезпечити малюка, необхідно обов’язково купити шолом, захист на лікті та коліна. Підбір транспортного засобу за віком та вагою дитини також відіграє важливу роль для її безпеки.

Для маленьких користувачів (1-3 роки) підходять моделі mini. Вони витримують вагу до 35 кг, широка стійка дека, малюку просто утримувати рівновагу. Дітям віком до 7 років рекомендовано купувати моделі maxi. Оптимальна вага дитини – 60 кг. Більшість самокатів складні для зручності транспортування та зберігання.

Для користувачів вагою до 80 кг (до 9-10 років) варто придбати модель Smart. Багато самокатів оснащені блискучими колесами, захищеною платформою, мають регулювання висоти ручки.

Великий асортимент самокатів ускладнює вибір моделі. У такому разі менеджери магазину Flash Skate допоможуть вибрати дитячий транспорт щодо віку та потреб малюка. Всі товари мають гарантію від виробника, тривалий термін експлуатації. Різноманітність моделей та гнучка цінова політика дозволяють вибрати свій ідеальний самокат.

Голос Сокальщини на GoogleNews