Поради

Дивитись телеканал «Україна» онлайн

Телеканал «Україна» входить у перелік загальнонаціональних у країні. Його основна сітка містить телевізійні шоу, інформаційні програми, фільми й серіали, причому як закордонні, так і власного виробництва. Цей канал було створено в Донецьку в 1993 році, але певний час він розвився не дуже активно через постійну зміну власників. Тому статус національного отриманий «Україною» тільки у 2003 р., після того як у її розпорядженні було вже кілька сотень частот по всій країні.

Наразі цей канал не має таких високих рейтингів, як, наприклад, «1+1» або СТБ, та все ж завжди знаходить свого глядача. У перші роки існування використовувалися передатчики низької якості, на що завжди звертали увагу. Єдине, чим він запам’ятався з тих часів – прямі трансляції матчів футбольної команди «Шахтар». Зараз пропонується кілька інформаційних та розважальних програм, багато серіалів, власних проектів.

Особливості наповнення, передачі

Якщо є бажання подивитися канал «Україна», прямий ефір доступний тут – https://sweet.tv/tv/12-ukraina-hd. Раніше цей телеканал виділявся з низки інших тим, що транслював передачі виключно російською мовою. Отже, у порівнянні з українськими мовниками, він був стовідсотково російськомовним. Наразі ця ситуація змінилась. Ті програми, які спочатку були російськими, тепер стали вести або дублювати українською.

Наразі на ТРК «Україна» є декілька україномовних програм власного виробництва. Це:

  • «Співають всі». Вокальне шоу, де талант учасників буде оцінювати майже сотня професіоналів. Взяти участь може хто завгодно, немає обмежень за навичками, віком, видом занять або іншими критеріями. У кожному випуску перед журі постане група людей, які мають виконати пісню так, аби вразити експертів;
  • «Сьогодні». Це інформаційно-аналітична програма, яка являє собою випуск новин. Виходить щодня, освітлює головні події в країні. Також до неї варто віднести щотижневу передачу «Сьогодні. Підсумки»;
  • «Говорить Україна». Це ток-шоу, де обговорюються резонансні, актуальні й цікаві для сучасного суспільства події. На ньому завжди присутні ті, хто мають відношення до теми обговорення. Це, наприклад, учасники, або свідки. Головне – подія має бути реальною. Також є ведучий, який виконує роль модератора;
  • «Маска». Це музично-співоче шоу. Його учасниками є відомі співаки чи інші медійні особистості, які постають у певних образах під масками й виконують номер. Потім професійне журі голосує за найкраще перевтілення;
  • «Дивовижні люди». Це інтелектуально-розважальне шоу, де беруть участь люди з різних міст і сіл України. Будь-який із них має надзвичайні здібності. Кожну передачу вони отримують від експертів завдання, а далі їхні навички оцінює запрошений зірковий гість.

Також канал «Україна» має багато серіалів власного виробництва, які свого часу демонструвалися глядачам, наприклад, мелодрама «Не зарікайся», яка була відзнята російською мовою. Зараз також з’явилося багато україномовних серіалів. Наразі показують «Люся Інтерн» – історія жінки, яка лишилась сама після зради чоловіка й вирішила нарешті пройти інтернатуру та стати лікарем.

Ще один власний серіал – гостросюжетний документальний проект «Хід прокурора». Це кримінальний детектив, кожна серія якого присвячена історії якогось гучного злочину. Беруться за основу лише реальні факти, розслідуванням яких займалися працівники української прокуратури. Це не тільки новітні події, а й ті, які відбувалися ще у 80-х роках минулого століття. У проекті активно використовуються архівні матеріали. Локації зйомок – кабінети слідчих, зала суду, лабораторія судмедексперта тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.