Поради

Дизайн інтер’єру квартир «під ключ» від компанії NSD Group

Перш ніж розпочати ремонт квартири, необхідно продумати її дизайн. За допомогою грамотно складеного проекту вдасться перетворити на елітну квартиру навіть стандартну житлову площу. Компанія «NSD Group» реалізує дизайн проекта квартири Київ з можливістю замовлення ремонтних робіт. На офіційному сайті представлені приклади виконаних проектів.

Чому важливо робити проект дизайн приміщення

Багато людей уявляють, як виглядатиме їхнє житло ще на стадії будівництва. Візуалізувати добре, але професійні дизайнери здатні продумати кожну деталь кімнати, щоб мешканці почувалися щасливими. До початку чорнових робіт потрібно мати проект. Це дозволить досконало продумати планування, розміщення комунікацій, розміщення техніки та меблів.

Не варто починати ремонтні роботи без чіткого розуміння, що і де розташовуватиметься. Непродумані дії можуть призвести до потреби перепланування. Дизайн-проект – це спеціальний документ, завдяки якому власник зможе побачити модель майбутнього житла. Перш ніж починати ремонтні роботи, фахівці компанії «NSD Group» виконують підготовку:

  • дізнаються переваги клієнта у стилі, його бюджет;
  • роблять виміри приміщення, виготовлення ескізів, консультації із замовником;
  • створюють 3D макет для візуалізації проекту;
  • підбирають матеріали, встановлення строків виконання ремонтних робіт.

Співпраця з профільною компанією дозволяє заощадити час клієнта. Йому необхідно лише вибрати проект, погодити підбір будматеріалів та контролювати хід робіт.

Переваги співпраці з компанією NSD Group

Багато людей відмовляються від послуг фахівців, бажаючи заощадити на послугах. Але таке бажання може спричинити додаткові витрати, оскільки доведеться переробляти ремонт. Співпраця з агентством NSD Group пропонує:

  • актуальне оформлення приміщення протягом 10-15 років;
  • підбір якісних функціональних меблів, часто трансформерів, щоб зберігати корисну площу квартири;
  • реалізація проектів із обмеженим бюджетом;
  • доступну вартість послуг, знижки на послуги дизайнерів.

Фахівці NSD Group втілюють у життя дизайн інтер’єру в різних стилях (лофт, класика, венеціанський, біоніку та ін.). На сайті компанії доступний калькулятор для розрахунку вартості проекту. Додаткові запитання можна отримати за контактними номерами телефонів.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.