Поради

EDS Development допоможе з земельними ділянками під СЕС

Ви хочете відкрити власний бізнес і роздумуєте, в якому напрямку рухатися? Сьогодні, одним з найвигідніших варіантів бізнесу є сонячна електроенергія. Цей напрямок роботи, який тільки починає розвиватися і має хороші шанси на успіх в майбутньому. Досвідчені бізнесмени вже давно заробляють на альтернативних джерелах енергії і користуються підтримкою держави. Якщо Ви переживаєте, що це занадто складна галузь для Вас, Ви глибоко помиляєтеся. Для того, щоб організувати все правильно і вигідно, Вам не потрібно знати все про сонячну енергетику. Для цього існують спеціальні компанії, які зроблять все, щоб сонячна електростанція як бізнес заробила на Вас. Однією з таких компаній є EDS Development.

ЩО пропонує компанія EDS Development?

Компанія EDS Development пропонує комплексні послуги з розвитку бізнесу сонячних електростанцій. Вона допоможе в наступних послугах:

  • купити землю під сонячну електростанцію;
  • вибрати гарне місце розташування;
  • вибрати необхідне обладнання;
  • оформити всю технічну документацію;
  • отримати дозвіл на роботу;
  • провести експертизу;
  • оформити право власності;
  • отримати технічні умови;
  • зареєструвати юридичну особу.

Переваги бізнесу сонячних електростанцій

EDS Development успішно ввели в життя чимало проектів сонячної енергетики. Кожен з них працює і заробляє гроші. Сонячна електростанція як бізнес дуже вигідна ідея, адже витрати на обслуговування мінімальні. При правильному виборі, установці устаткування і оформленні всіх документів, Вам залишиться тільки найняти кілька працівників, які будуть контролювати роботу. Своїм власникам автоматизований дохід кожен місяць і передбачає мінімальні ризики. Знайти інший, настільки низько ризиковий бізнес в Україні, не так і просто. А ще сонячну енергетику підтримує держава і допомагає в розвитку. Це інвестиції в майбутнє, які окуплять себе.

Ціна установки сонячної електростанції, і її окупність

Орієнтовна вартість проведення всіх робіт по встановленню обладнання до початку роботи становить 1 $ за 1 кВт енергії. Однак точну вартість Вам розрахують фахівці компанії, коли побачать чіткий план і обсяги виробництва електрики. Зазвичай сонячна електростанція середньої потужності окупиться за 5-7 років. А мінімальний термін експлуатації становить 30 років. У реальності це набагато більше. Тобто після 5 років, Ви будете отримувати чистий прибуток, яку гарантує держава і прив’язує вартість електроенергії до курсу євро. Таким чином, Ви можете не боятися інфляції чи інших коливань.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.