Головна / Поради / EDS Development допоможе з земельними ділянками під СЕС

EDS Development допоможе з земельними ділянками під СЕС

Ви хочете відкрити власний бізнес і роздумуєте, в якому напрямку рухатися? Сьогодні, одним з найвигідніших варіантів бізнесу є сонячна електроенергія. Цей напрямок роботи, який тільки починає розвиватися і має хороші шанси на успіх в майбутньому. Досвідчені бізнесмени вже давно заробляють на альтернативних джерелах енергії і користуються підтримкою держави. Якщо Ви переживаєте, що це занадто складна галузь для Вас, Ви глибоко помиляєтеся. Для того, щоб організувати все правильно і вигідно, Вам не потрібно знати все про сонячну енергетику. Для цього існують спеціальні компанії, які зроблять все, щоб сонячна електростанція як бізнес заробила на Вас. Однією з таких компаній є EDS Development.

ЩО пропонує компанія EDS Development?

Компанія EDS Development пропонує комплексні послуги з розвитку бізнесу сонячних електростанцій. Вона допоможе в наступних послугах:

  • купити землю під сонячну електростанцію;
  • вибрати гарне місце розташування;
  • вибрати необхідне обладнання;
  • оформити всю технічну документацію;
  • отримати дозвіл на роботу;
  • провести експертизу;
  • оформити право власності;
  • отримати технічні умови;
  • зареєструвати юридичну особу.

Переваги бізнесу сонячних електростанцій

EDS Development успішно ввели в життя чимало проектів сонячної енергетики. Кожен з них працює і заробляє гроші. Сонячна електростанція як бізнес дуже вигідна ідея, адже витрати на обслуговування мінімальні. При правильному виборі, установці устаткування і оформленні всіх документів, Вам залишиться тільки найняти кілька працівників, які будуть контролювати роботу. Своїм власникам автоматизований дохід кожен місяць і передбачає мінімальні ризики. Знайти інший, настільки низько ризиковий бізнес в Україні, не так і просто. А ще сонячну енергетику підтримує держава і допомагає в розвитку. Це інвестиції в майбутнє, які окуплять себе.

Ціна установки сонячної електростанції, і її окупність

Орієнтовна вартість проведення всіх робіт по встановленню обладнання до початку роботи становить 1 $ за 1 кВт енергії. Однак точну вартість Вам розрахують фахівці компанії, коли побачать чіткий план і обсяги виробництва електрики. Зазвичай сонячна електростанція середньої потужності окупиться за 5-7 років. А мінімальний термін експлуатації становить 30 років. У реальності це набагато більше. Тобто після 5 років, Ви будете отримувати чистий прибуток, яку гарантує держава і прив’язує вартість електроенергії до курсу євро. Таким чином, Ви можете не боятися інфляції чи інших коливань.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!