Поради

Екс-глава КМДА Попов вирішив повернутися в політику

Попов Олександр Павлович є українським державним і політичним діячем. Уродженець Кривого Рогу, а саме 22 листопада 1960 року отримав свій найважливіший пост за всю політичну кар’єру в 2010 році став головою Київської міської державної адміністрації, де пропрацював до 2014 року.

За цей час він встиг виконати безліч успішних і важливі проекти для життєдіяльності столиці України. Це як і успішний ремонт доріг, будівництво амбулаторій в кожному районі міста, а також введення знижок в розмірі 10% за своєчасну оплату комунальних послуг в ЖКГ.

З 2014 року сталося безліч переломних моментів, які змусили піти безліч політичних особистостей. Положення в країні було дійсно напруженим, але в 2020 році Попов Олександр Павлович, біографія якого налічує безліч нагород за політичні заслуги оголосив, що готовий повернутися в політику і має повне на це право.

Як заявив сам Олександр Павлович, завдяки заняттю власним бізнесом весь цей період, уго корисний досвід дозволяє повернутися в політичне життя країни на новому рівні. Наступна фраза прозвучала в його інтерв’ю для українського видання:

“Я вважаю, що у мене вже на сьогоднішній день, з урахуванням мого досвіду, а тепер ще й знання економіки і бізнесу, реальних проблем, звичайно, є право повернутися в політику. Повернутися навіть на іншому рівні, більш високому, саме з розумінням того, що потрібно зробити для того, щоб стабілізувати економічну ситуацію, фінансову. Але рішення я не прийняв “- заявив екс-глава КМДА.

Олександр Попов Київ розглядає з точки зору можливого заняття посади мера столиці України. Більш того, в електоральних рейтингах за нього готові були б віддати свій голос 3,8% виборців, які точно прийдуть на вибори і вже остаточно визначилися, кого бачать в кандидатах.

Також Олександр Павлович повністю спростував чутки, стосовно висунення його від “Опозиційною платформи – За життя”, а також підкреслив, що не розглядає співпрацю з жодною з наявних парламентських партій на сьогодні.

Ще з цікавого можна відзначити те, що зникнення екс-чиновника з політичного життя України в 2013 році було пов’язано ні з чим іншим, як з порушенням кримінальної справи стосовно нього за підозрою в причетності до розгону студентів за часів євромайдан.

Голос Сокальщини на GoogleNews