Поради

Ексклюзивні прикраси своїми руками від RIVOLI

Всім творчим людям, які люблять ексклюзивні прикраси і бажають їх робити самі, рекомендуємо зайти в інтернет-магазин Ріволі. На сайті rivoli-shop.com в каталозі просто знайти бісер, стрази, камені, намиста, перлини, фурнітуру та багато іншого для створення унікальної біжутерії. У наявність каміння від Swarovski і Preciosa, інструменти для роботи, сеттінг для зміцнення каменів.

Творити з RIVOLI просто!

Будь-яка річ, створена руками, має свою енергетику, особливість, ексклюзивність. Це стосується і ювелірних прикрас. Завдяки майданчику RIVOLI, просто знайти унікальні камені різної форми і розміру, перлини, намистини, кришталеві камінчики і багато іншого. Також в асортименті інструменти і все необхідна фурнітура для створення прикрас. Все необхідне можна купити в одному місці за доступною ціною.

У наявність останні колекції каменів від Swarovski, найактуальніші стрази, Ріволі, намистини, паєтки, декоративні квіти, шовкові нитки та ін. Створити прикраса будь-якої складності просто, оскільки для втілення мрії доступні всі матеріали. Магазин пропонує сеттінг для каменів. Це спеціальне пристосування, за допомогою якого просто кріпити камінь. Сеттінг має спеціальні лапки, загинаються на лицьовій стороні. Вони тримають камінь, від чого він не може вилетіти або зміщуватися.

Що таке Ріволі і що з ним можна створити

Ріволі називається скляний кристал, який має різноманітну огранювання на лицьовій стороні, а зворотна сторона може мати напилення. Завдяки особливій геометрії та огранювання камінчики відбивають світло, який переломлюється, і таким чином камінь красиво виблискує на сонці і під штучним освітленням. Такі камені імітують ювелірні прикраси.

Використовуючи Ріволі, вийде створити найрізноманітніші прикраси:

  • брошки
  • підвіски
  • Сережки
  • Браслети
  • Декор для шпильок

Завдяки тому, що Ріволі і каміння на rivoli-shop.com виготовляють з різноманітним грануванням, різної форми (круглі, овальні, каплевидні, трикутні, у вигляді сердечка, листочка і ін.), З ними просто створити будь-яку композицію. В каталозі присутні Ріволі різних кольорів: прозорі, аметист, червоні, блакитні, сині. Це дозволяє імітувати дорогоцінні камені. Ріволі відмінно виглядають як обробка для вечірніх клатчей, футлярів для окулярів, поясів, сумочок і ін.

Всі матеріали, представлені в магазині RIVOLI, відрізняються високою якістю. Доставка здійснюється по Україні протягом 1-2 робочих днів.

Голос Сокальщини на GoogleNews