Поради

Ексклюзивний антикваріат в Києві

Кожен з нас шукає собі заняття, яким можна зайнятися у вільний час. Хтось дивиться футбол, в’яже, вишиває або колекціонує листівки. Однак справжні цінителі мистецтва захоплюються антикваріатом. Це не просто хобі, це справа життя і стилю. Тільки люди, які мають певний сформовану картину власних ідеалів краси може колекціонувати предмети мистецтва. А щоб придбати їх для своєї колекції, потрібно знати місця, де пропонують оригінальні та ексклюзивні речі. Одним з таких місць є інтернет-магазин антикваріату і предметів мистецтва Decovina.

Детальніше про антикваріат від Decovina

Якщо Ви думаєте, що антикваріат – це старі, зношені часом речі, які погано виглядають, Ви дуже помиляєтеся. Інтернет-магазин Decovina пропонує тільки оригінальні твори мистецтва, які ідеально зберегли свій зовнішній вигляд і стан. Оскільки в минулому предмети мистецтва виготовляли переважно з міцного і надійного матеріалу, більшість антикваріату зберегла гарний вигляд. На сторінках сайту Decovina http://decovina.com.ua/ представлений антикваріат з таких матеріалів як скло, мармур, кераміка і багато іншого. На сайті антикваріат Україна представлені такі групи товарів, як:

  • вази;
  • Статуетки і скульптури;
  • Годинники і свічники;
  • килими;
  • Столові предмети;
  • Образотворче мистецтво;
  • іконопис;
  • Інше.

Антикваріат від Decovina для подарунка

Інтернет-магазин Decovina – ідеальне місце для вибору подарунка для близької людини або ділового партнера. Подарунок у вигляді антикваріату ідеальний варіант. Подарувавши ексклюзивну річ цінителю прекрасного, Ви точно вгадаєте з подарунком. Для жінок тут можна вибрати ексклюзивну колекційну посуд, лампи, шкатулку або вазу. Для чоловіка можна вибрати ікону, годинник, або статуетку. Кожен з товарів має докладний опис і характеристику. Навіть якщо Ви не дуже розбираєтеся в мистецтві, завдяки опису і консультантам магазину, можна легко вибрати хороший подарунок.

Оплата і доставка

Кожен з товарів інтернет-магазину Decovina має оригінальну іменну упаковку. При отриманні замовлення, Ви отримаєте документи, що підтверджують оригінальність виробу. Всі вироби, представлені на сайті завжди в наявності, і можуть за лічені дні бути вже у Вас. Доставку компанія здійснює Новою поштою або особистим кур’єром. Оплачувати замовлення заздалегідь не потрібно, будь-яка річ відправляється післяплатою.

Голос Сокальщини на GoogleNews