Поради

Електронна пошта від Online.ua

У сучасному житті без гаджетів т програм уже не обійтись. Кожен процес супроводжується різноманітними додатками та сайтами

Щоб оперативно розв’язувати різноманітні проблеми та вирішувати питання, потрібно мати свою електронну пошту, яка зазвичай ідентифікує людину у будь-якій програмі чи мережі. Сьогодні таких сервісів доволі багато, проте надійних можна перелічити на пальцях рук.

Одним з таких сервісі є електронна пошта Online.ua. Це пошта, що працює з 2005 року та витримує навантаження у 99% випадків. Це зручний сервіс, який має чимало переваг перед іншими більш популярними поштовими сервісами.

До основних переваг можна віднести:

  • Швидка реєстрація;
  • Безкоштовний доступ;
  • Безкоштовне сховище до 15Гб пам’яті;
  • Спам-фільтр;
  • Високий рівень захищеності та конфіденційності;
  • Поштові домена для бізнесу.

Online.ua – пошта, що дозволяє уникнути будь-яких обмежень.  Тут усе зроблене для того, щоб користувачу було зручно користуватися сервісом пошти та використовувати її як основну. Попри те, що інші популярні поштові сервіси часто встановлюють різноманітні обмеження, за розширенням котрих треба доплачувати, то сервіс Online.ua повністю відмовився від такої політики.

Електронна пошта Online.ua дозволяє уникати зайвих листів, на які ви не робили підписку. В Online.ua стоїть потужний спам-фільтр, який фільтрує усі листи, та додає у вхідні повідомлення лише ті листи, які ви бажаєте отримувати. Усі інші потраплять у спам

Пошта Online.ua дозволяє швидко зареєструвати акаунт, без зайвих питань та даних

Декілька хвилин і ви уже має електронну пошту Online.ua. А для бізнес акаунтів, сервіс Online.ua пропонує корпоративні домена, що будуть збігатися з назвою Вашої компанії.

Ще одним важливим доповненням є сховище даних для 15Гб даних. Ви безкоштовно зможете користуватися цим сховищем та зберігати тут важливі документи та дані. З таким сховищем Вам не потрібно боятись забути якийсь документ, усе автоматично зберігатиметься на пошті, потрібно лише зайти у свій особистий кабінет.

Така електронна пошта як Online.ua спростить Ваше життя по максимуму. Ви навіть не помітите, як Ваші завдання вирішуватимуться швидше, без будь-яких затримок в часі. Відправляючи електронні листи, Ви завжди встигнете повідомити колег чи родичів про ста справ та вчасно надати усі документи. Пошта Online.ua завжди працює з найкращими показниками продуктивності та гарантує повну безпеку даних.

Голос Сокальщини на GoogleNews