Поради

Електронні торги від SmartTender

Якщо у Вашій компанії є відділ постачання або відділ збуту продукції, Ви неодмінно шукали шляхи покупки товарів у постачальників або шляхи збуту. Методів торгівлі багато, проте все більше компаній переходять на електронні торги, тендери, що дозволяють проводити розрахунки прозоро за найнижчими цінами. Однією з найпопулярніших платформ для ведення електронних торгів є майданчик SmartTender.

Як в роботі компанії допомагає SmartTender?

SmartTender – унікальний майданчик, яка виникла ще в 2013 році і починала свою роботу, як приватна компанія. Однак сьогодні SmartTender вийшли на загальнонаціональний рівень і працюють на основі системи Prozorro. На платформі SmartTender зареєстровано понад 85000 учасників, які щодня беруть участь у тендерних пропозиціях і надають свою ціну на товари.

Як відбувається процес електронних торгів на SmartTender?

Щоб почати працювати з SmartTender, перш за все потрібно зареєструватися на офіційному сайті https://smarttender.biz/ru/kommercheskie-torgi/. Тут можна зареєструватися як компанія, яка закуповує товари, так і учасником торгів. Після реєстрації, Ви можете працювати в двох напрямках:

  • Створювати тендери на придбання товарів або надання послуг в рамках потреб компанії;
  • Брати участь в торгах і пропонувати свої товари або послуги в якості постачальника.

Якщо Ви хочете створювати тендерні запити, Вам потрібно оформити тендер і вказати всі деталі та умови співпраці. За статистикою, створення тендерного запиту займає орієнтовно 3-5 хвилин. А для людей, що займаються закупівлями, економія часу дуже важлива умова в роботі. Всі учасники можуть надавати свої пропозиції в рамках тендеру і пропонувати свої умови. Після закінчення терміну подачі заявок, автор тендерного запиту має можливість вибрати кращий варіант. У будь-якому тендері завжди оголошено переможця.

Якщо Ви виступаєте в якості учасника торгів, Ви можете брати участь у тендерах і надавати свої ціни в своїй області. Для представників постачальників, така система дозволяє швидко оформити пропозицію і побачити в електронному вигляді всі умови. Ви зможете прозоро і чесно виграти тендер і стати постачальником для підприємства. Це зручна система для оформлення і створення пропозицій. Ви можете працювати в системі 24/7 і здійснювати всі пропозиції, незалежно від свого місця розташування і ступеня впізнаваності компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.