Поради

English Office: ваш шлях до вільної англійської мови

Знання англійської мови необхідне дорослим та дітям. Не секрет, що років 20-30 тому навчальні програми з іноземних мов не давали бажаного ефекту. Часи змінюються, шкільні програми вдосконалюються, але що робити людям, які так і не вивчили англійську в молодості? Є стереотип, що опанувати іноземну в зрілому віці вже не вдасться. Але це не так, якщо пройти навчання на курсах англійської мови English Office.

Курси англійської для дорослих та дітей

Школа іноземних мов English Office пропонує курси англійської онлайн для дорослих та дітей. Мінімальний вік для навчання на курсах з 12 років. Школа працює за напрямком General English. Студенти можуть вибрати зручний спосіб навчання у невеликій групі чи індивідуально. Уроки відбувають онлайн у сервісах Skype та Zoom. Щоб правильно вибрати навчальну програму, майбутнім студентам пропонують пройти тест на визначення рівня володіння мовою. Краще розібратися з нюансами навчального процесу дозволяє безкоштовний пробний урок.

Онлайн школа English Office пропонує:

  • Професійних викладачів, які мають міжнародні сертифікати Cambridge English.
  • Навчальні програми складені відповідно до стандартів CEFR та довели свою ефективність.
  • Підтримка викладачів у процесі навчання.
  • Додаткові матеріали для навчання, що зберігаються в особистому кабінеті на сайті.

Курс англійської мови включає вивчення лексики, граматики, розвитку навичок спілкування іноземною мовою. Найбільше студентів лякає саме граматика. Її в English Office її подають у вигляді таблиць, що значно спрощує вивчення розділу.

Навчатися можна з локальним викладачем чи носієм мови. Незалежно від форми занять, кожен студент отримує індивідуальний підхід. Після завершення навчання учні отримують сертифікати на основі фінального тестування. Записатися на пробне заняття можна на сайті, заповнивши коротку форму. За консультацією потрібно звертатися за номерами телефонів.

Як мотивувати себе до вивчення англійської мови

Більшість людей швидко запалюються новою ідеєю і так само швидко втрачають до неї інтерес. Перш ніж приступити до навчання, важливо усвідомити, що неможливо вивчити іноземну мову за короткий термін (принаймні не всім). Досвідчені викладачі рекомендують мотивувати себе, поставивши ціль, до якої потрібно йти. Та не варто ставити занадто високу планку.

Варто зосереджувати увагу на розмовному мовленні, у будь-який момент практикувати мову, використовуючи всі доступні ресурси. Сьогодні в мережі інтернет є безліч фільмів, пісень англійською, спеціальні групи, де однодумці можуть спілкуватися та ділитися знаннями.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.