Поради

Евакуатор у Львові – де замовити

Щодня на дорогах трапляються сотні непередбачуваних ситуацій. Водіям часто доводиться вирішувати проблеми з машиною, інколи навіть в дорозі, на трасі чи далеко за містом. У будь-яких схожих випадках не обійтись без евакуатора. Якщо машина не може їхати, має серйозні пошкодження, доводиться викликати евакуатор.

Зазвичай, в  більшості людей склалась думка, що евакуатор це надзвичайно дорого та складно. Ніхто і подумати не може, що викликати евакуатор займає до 30 хвилин. Головне знайти потрібний номер телефону та компанію, що зможе допомогти в цьому питанні.

Служба евакуації «Евакуація Сервіс»

Якщо Ви зі Львова, або з його околиць, у Вас обов’язково має бути номер телефону евакуатора компанії «Евакуація Сервіс». Це сервіс, що цілодобово працює на вулицях Львова та за його межами. Саме тут Вам можуть запропонувати допомогу в екстремальних ситуаціях з автомобілем. Серед основних послуг компанії можна виділити:

  • Доставка автомобілів за місцем призначення;
  • Перевезення комерційних авто (включаючи мікроавтобуси та буси);
  • Доставка сільськогосподарської техніки;
  • Доставка будівельної техніки;
  • Доставка палива чи технічну допомогу.

Переглянувши всі варіанти послуг, Ви можете побачити, що компанія не обмежує свою роботу тільки доставкою машин на лаветах. Тут Вам допоможуть в будь-яких питаннях. Вам лише потрібно зателефонувати та повідомити про свою проблему з машиною. Завдяки цілодобовому графіку роботи Ви можете  розраховувати на допомогу в будь-яких час. Для зручності клієнтів компанія «Евакуація Сервіс» розробила графік роботи своїх працівників таким чином, щоб в будь-яку годину в кожному районі Львова був доступний евакуатор.

Як замовити евакуатор?

Якщо у Вас виникла поломка чи Вам просто потрібно перевезти машину, потрібно лише зателефонувати за номером вказаному на сайті https://evakuator.services/lvov/ua. Після цього достатньо лише вказати марку машини, тип послуги, стан машини та контактний номер телефону. Протягом 30 хвилин евакуатор уже буде за вказаною адресою.

Ціни на послуги компанії «Евакуація Сервіс»

Компанія «Евакуація Сервіс» пропонує найнижчі ціни на послуги евакуатора. Ціна формується за виклик та за кілометр. Ціна подачі авто 450грн. Далі ціна формується за кожен кілометр 12грн. Таким чином, Ви можете самостійно розрахувати вартість замовлення. Окремо може оплачуватись додаткові послуги (труднощі при перевезенні чи завантаженні автомобіля).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.