Поради

Фактори, що впливають на курс євро до долара

Багато наших співвітчизників зберігають свої заощадження в інвалюті. Серед українців найпопулярнішими грошовими одиницями, вже багато років, залишаються євро і долар. Але, які грошові одиниці вибрати, з двох найпопулярніших?

Після Другої світової війни – це найбільш затребувані грошові знаки в світі. Вибір необхідно робити, спираючись на чинники впливу на фінринок Європи і США.

Чому обирають євро і долар?

Коливання вільно-конвертованих валют завжди були незначними. Якщо є зміни, співробітники обмінників спочатку відстежують котирування, а пізніше вносять корективи в фіксований курс. Все це відбувається в реальному часі. Користувачі отримують актуальні дані, можуть проаналізувати динаміку пропонованих співвідношень.

Навіть людина, що не має професійної освіти, зможе побачити чинники, які впливають на котирування. У теорії, кожен громадянин зможе проаналізувати, чи можливо падіння або зростання. Є шанс зафіксувати пікові моменти.

Аспекти впливу на ВКВ

Показники, що впливають на EUR і USD:

● індекси ділової активності в Америці і країнах Євросоюзу;

● вимушені зміни основної кредитної ставки;

● пандемії, військові конфлікти ( «чорні лебеді»);

● внутрішні кризи: фінансова криза в Греції, BREXIT в Великобританії, акції протесту в зв’язку з убивством Джорджа Флойда в США;

● рівень імпорту або експорту, торговий дисбаланс;

● зростання ВВП;

● фактор промислових і споживчих цін;

● зростання / скорочення безробіття;

● платіжний баланс конкретної країни або організації;

● продаж нерухомості на первинному ринку;

● рівень запасів енергоносіїв;

● інфляційні процеси і т.д.

Якщо юрособам необхідно зробити операції на великі суми, варто звернутися за консультацією до експертів. Слід уважно вивчити прогнози. Для невеликих трансакцій глибокі дослідження не знадобляться. Слід вивчати ситуацію по загальнодоступним джерелами і вибрати нормального партнера для купівлі / продажу.

У ліцензованих обмінниках можна обміняти EUR на USD і назад по крос-курсу. Пряма операція без перекладу грошей: спочатку в нацвалюту, а пізніше покупку бажаної інвалюти. Щоб провести трансакцію вигідно потрібно володіти інформацією. Актуальні дані часто надають онлайн-майданчики ліцензійних обмінників. Щоб стежити за динамікою такі організації надають послугу щоденного інформування. На електронну пошту приходить лист із зазначеними котируваннями.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.