Поради

Фари додаткового освітлення від «Автосвітло»

Водіям важливо убезпечити себе на дорозі, використовуючи для цього всі можливі методи. Особливо небезпечна їзда в осінньо-зимовий час через недостатню кількість природного освітлення та погані погодні умови. Встановлення лінз у фари, яку виконують майстри компанії «Автосвітло», допоможе спрямувати світловий потік безпосередньо на дорогу, а не на зустрічні автомобілі. Це дозволяє збільшити видимість у нічний час доби, зняти втому з очей водія.

Встановлення додаткових лінз для фар: вимоги та переваги

Значно підвищити граничну зону видимості автомобіля допоможуть лінзи для фари, які виготовляють із ксенону. Щоб удосконалення освітлення приносило лише користь, необхідно проводити встановлення фар лише у професійних майстернях. До висвітлення є кілька вимог. Наприклад, індекс всього освітлення автомобіля не повинен перевищувати показник 100 одиниць. Для кожної марки транспортного засобу існує вимога, за якою можна встановлювати обмежену кількість фар.

Для забезпечення синхронної роботи необхідно підключати ближнє та дальнє світло строго до штатних фар машини. Потрібно дотримуватися розташування габаритів. Автомайстерня “Автосвітло” встановлює додаткове освітлення на всі марки автомобілів, незалежно від року випуску. За рахунок сучасних біксенонових фар зовнішній вигляд транспортного засобу змінюється, автомобіль виглядає більш презентабельно.

Професійне встановлення фар від майстерні «Автосвітло»

Команда професійних майстрів «Автосвітло» встановлює додаткове освітлення відповідно до встановлених норм та вимог. Наприклад:

  • Фари монтують парами.
  • У автомобіля має бути не менше чотирьох джерел далекого світла, встановлених синхронно між собою.
  • Індекс загального освітлення вбирається у 100 одиниць.

Але в майстерні не лише встановлюють фари. За потребою фахівці проводять ремонт освітлення, роблять тюнінг, реставрацію, бронювання, відновлення фар. У наявності необхідні комплектуючі для монтажу. Для заміни освітлення використовують ліцензовану продукцію від партнерів салону. Виключається поломка чи неякісна робота оптики надалі. Майстри допоможуть підібрати тип освітлення, відповідно до побажань та бюджету замовника. Додаткові консультації можливі за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews