Поради

Фасадні термопанелі з готовим покриттям

Проблема утеплення приватного будинку завжди стоїть досить гостро. Справа тут в тому, щоб знайти ідеально рішення по співвідношенню ціни і якості. тобто знайти матеріал, який не буде коштувати захмарних грошей, але буде максимально ефективно зберігати тепло у вашому домі під час морозів взимку.

І знаєте, якщо забігати наперед, то в сьогоднішній статті ми вам розповімо про такий матеріал, завдяки якому ви зможете утеплити фасад вашого будинку відносно недорого.

Фасадні термопанелі: види і характеристики

Фасадні термопанелі – це утеплювач з покриттям з мармурової крихти, а також клею і барвників. Оскільки найчастіше фасад будинку буває суцільний, цегляний або дерев’яний, термопанелі мають текстуру дерева (Wood) і цегли. Також ще є суцільна різновид під якийсь певний колір.

Одним з ключових матеріалів, які входять до складу фасадних термопанелей, є мармурова крихта, оскільки вона не тільки надає гарний і блискучий зовнішній вигляд вашого будинку, але і відбиває сонячні промені, не даючи вигоряти цим Термопанелі більше 10-ти років! Тобто це досить довговічний матеріал, який ви можете навіть використовувати для утеплення своїх вікон.

Даний вид термопанелей для вікон називаються термвідкоси – принцип їх виготовлення точно такий же, просто вони призначені конкретно для укосів ваших вікон, щоб максимально утеплювати вашу квартиру або будинок.

Ще однією важливою характеристикою є легкість фасадних термопанелей. Їх вага не досягає більше 2,5 кг / шт. Це дозволяє вам легко займатися монтажем термопанелей на фасад будинку, а також не навантажувати стіни вашого будинку.

Наскільки надійним є таке покриття? Термопанелі не розтріскуються і не відшаровуються від фасаду будинку, а будь-яку пошкоджену панель можна замінити новою без особливих зусиль.

Також, ви заощадите ваші кошти не тільки на самому матеріалі, а й ще на монтажних роботах, оскільки зможете утеплити будинок власними руками. Для цього стіни не потрібно попередньо грунтувати і штукатурити, а фасадні термопанелі вкрай легко ріжуться і гнуться, підлаштовуючись під форму вашого будинку.

Де можна придбати фасадні термопанелі?

Фасадні термопанелі для утеплення будинку можна придбати в спеціалізованому магазині “Еко-фасад” https://ecofasad.com.ua/, який вже досить давно займається продажем термопанелей, термовідкосів і багатьох інших фасадних матеріалів з екологічно чистих елементів.

Утеплювати ваш будинок за вигідними цінами разом з “Еко-фасад”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.