Поради

Фіброцементні панелі: нове слово у сучасному будівництві

Динамічний ритм життя змушує використовувати сучасні технології у всіх галузях життя, зокрема, та будівельної. Хоча фіброцементні панелі винайшли ще на початку 20 століття, їхня екологічність, міцність естетичний вигляд робить матеріал затребуваним у сучасній архітектурі. У складі листів цемент, целюлозне волокно та мелений кварц. Компанія «Сучасні фасадні конструкції» виробляє панелі різної конфігурації (текстуровані, гладкі, сендвіч-панелі) та різної колірної гами.

Область застосування та переваги фіброцементних панелей

Фіброцементні панелі імітують цеглу, плитку, дерево. Їх сфера застосування досить велика: облицювання житлових будинків, саун, лазень, офісних приміщень, огорож, парканів. Їх використовують для реставрації старих і облаштування приміщень, що швидко зводяться. Завдяки особливостям конструкції панелі підходять для утеплення приміщень, наприклад, фіброцемент застосовують для збереження тепла у лікарнях. Він знайшов застосування для облаштування камінів через вогнетривкі властивості.

Незважаючи на безліч переваг, матеріал сьогодні вважається недооціненим. Фахівці пояснюють цю обставину недостатнім інформуванням споживачів. Фіброцемент виграє перед іншими видами облицювання, оскільки:

  • Має тривалий термін експлуатації (загалом, 50 років).
  • Витримує удари та навантаження.
  • Відрізняється підвищеною гнучкістю: матеріал повторює форму фасаду.
  • Захищає будівлю від розповсюдження вогню.
  • Пропускає вологу, утримує тепло усередині приміщення.
  • Безпечний для людини: не містить шкідливих компонентів.
  • Стійкий до різких перепадів температур.

Важливо, що вартість листів фіброцементу є доступною. Ціни на панелі стартують від 200 грн. за м2.

Де придбати фіброцементний сайдинг

Фіброцементний сайдинг – нове слово в облицювання будівель. Візуально матеріал нагадує дерево, але має покращені характеристики завдяки складу. Його виготовляють із цементу, мінеральних добавок, деревних волокон, дрібного очищеного піску. ТОВ «Сучасні фасадні конструкції» виготовляє панелі двох типів: з текстурою горіха та кедра.

Це міцний легкий матеріал, який забезпечує теплоізоляцію, шумоізоляцію, вологоізоляцію приміщення. Затребуваним став сайдинг із імітацією каменю. Він додає будівлі певної монументальності. Панелі з імітацією каменю та дерева розраховані на тривалий термін експлуатації, стійкі до ультрафіолетових променів, вітру, низьких та високих температур.

Переглянути каталог товарів, та оформити замовлення можна на сайті виробника. Консультації надають за номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.