Поради

Фігурки персонажів ігор і коміксів в інтернет-магазині

Колекціонування будь-яких речей або предметів -крайне захоплююче заняття. Якщо ви відчуваєте почуття найвищого задоволення від того, що до вас потрапила якась дійсно рідкісна річ, то ви однозначно любите займатися колекціонуванням. У наш час збирати рідкісні предмети стало набагато простіше, завдяки Інтернету, адже тепер у всіх з’явилися спеціальні форуми, де можна обмінюватися з іншими людьми з різних куточків світу.

Але сьогодні наша стаття буде не про всі можливості для сучасних колекціонерів. Присвятимо ми нашу розмову колекційним фігуркам з різних ігор, фільмів або ж коміксів.

На сьогоднішній день створення фігурок переросло в цілу індустрію, адже кожні півроку з’являються нові персонажі в культурних проектах, які западають глядачам в саме серце і вони хочуть купити копію, нехай і зменшену, свого улюбленого героя.

Цю тенденцію стали давно помічати розробники ігор, які до своїм творінням випускають колекційні видання з фігурками, плакатами, якими то невеликими книгами і самою грою, природно. Коштує таке ось колекційне видання набагато дорожче, ніж сама гра, тому це розраховано лише на найвідданішу аудиторію.

Який же вихід для нас? Все абсолютно вірно – купити фігурку персонажа комп’ютерної гри або фільму окремо. При тому що деякі майстри їх виготовляють набагато якісніше і пропрацював, ніж офіційні розробники.

Де я можу купити таку фігурку в Україні?

Таке питання виникає у кожного любителя відеоігор, якому будь-якої персонаж запал в серці настільки, наскільки це можливо. Не повірите, але так сталося і зі мною, коли я побачив в асортименті інтернет-магазину “Funduk” фігурку Ghost`а з відомого шутера Call Of Duty Modern Warfare. Мої емоції були викликані любов’ю до цього персонажу і нахлинула, як хвиля, смутку. Смуток була пов’язана з основним сюжетом гри (хто знає, той зрозуміє) і з нагадуванням про те, що життя і люди бувають занадто жорстокими не тільки у віртуальному світі.

Я більш ніж упевнений, що такі глибокі емоції ви відчуваєте також до своїх улюблених персонажів, адже саме за це ми їх і любимо.
До речі, в магазині “Funduk” є можливість купити фігурку з гри, яка лише перебуває на стадії релізу. Наприклад, неймовірну копію Кіану Рівза з гри CyberPunk 2077, яка вийде зовсім скоро.

Всі модельки в даному інтернет-магазині опрацьовані дуже детально, тому вам буде їх вкрай приємно ставити на чільне місце у своїй кімнаті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.