Поради

Фільтри зворотного осмосу у Харкові

Якість води – це якість життя. Така доволі проста, але правдива істина про важливість споживання очищеної та якісної води. Ні для кого не секрет, що якість водопровідної води дуже низька, через те у нас можуть виникати різні захворювання ,в тому числі й шлункові. Так, ми намагаємося для їжі використовувати бутильовану воду, постачання якої зараз організовують до під’їздів багатоповерхівок, але її не завжди вистачає, наприклад зранку для чищення зубів. Ми вмикаємо воду з крану та думаємо, що для ротової порожнини ніякої загрози немає.
То ж як вирішити цю проблему та ефективно очищати водопровідну воду від забруднення?

Фільтри зворотного осмосу у Харкові

За інформацією лабораторних досліджень, вода у Харківському регіоні має два показники, що перевищують норму — мутність і кольоровість. Це свідчить про великий вміст органічних речовин у воді, що можуть вплинути на організм людини.

Саме для водопровідної води такої якості були виготовлені фільтри зворотного осмосу, які на 99% нейтралізують шкідливі домішки, важкі метали та вірусні захворювання. Такі фільтри зараз встановлюють багато людей по всій Україні, не кажучи вже про Харків, оскільки проблеми водопостачання води низького рівня якості є майже у кожному регіоні нашої країни.

То ж як працює фільтр зворотного осмосу? Давайте пройдемось по основним положенням роботи цього пристрою та пояснимо весь процесс максимально простими словами.

Попередня фільтрація від хлору, органічних речовин та механічних часток, щоб не пошкодити мембрану

Завдяки цьому подовжується тривалість життя мембранного елементу, оскільки хлор руйнує усі волокна мембранного волокна, а органічні речовини можуть створювати наліт, що буде перешкоджати якісній фільтрації;

  • Мембранне очищення

Як ви здогадались, очищення води відбувається завдяки саме цій мембрані, яка має вигляд корпусу, до якого поміщають фільтр. Виготовляється з поліамідного полотна, яке в сотні разів менше за віруси та бактерії. Саме такий метод зворотного осмосу є найдієвішим та дає можливість очистити вашу воду на 100 %;

  • Дезодорація

Це вже доволі приємний процесс, у якому вода за допомогою кокосового активованого вугілля набуває солодкого смаку і ви п’єте не тільки очищену, але й дуже смачну воду;

  • Мінералізація

А щоб вода була не тільки смачною, але й корисною, спеціальний фільтр насичує воду мінералами, а також кальцієм і магнієм, які є дуже важливим ресурсом людського організму.

Тому споживайте корисну і смачну воду, встановлюючи фільтри зворотного осмосу!

Голос Сокальщини на GoogleNews