Фітнес-браслет давно перетворився з незвичайного гаджета на зручного щоденного помічника. «Розумний» девайс із чутливими датчиками носять не тільки спортсмени, але й просто люди, які стежать за часом, кількістю витрачених калорій, тривалістю пішої прогулянки, якістю сну та іншою важливою інформацією. Виробники випускають моделі з оригінальним дизайном, які вдало вписуються в будь-який образ: від вечірнього вбрання до тренувального костюма. Про особливості та правила вибору фітнес-трекерів поговоримо у статті.
Що таке фітнес-браслет і що він вміє
Фітнес-браслет являє собою капсулу, всередині якої інтегровані чутливі датчики, наприклад акселерометр і гігрометр. Сама капсула поміщена в корпус, зазвичай — пластиковий або металевий, з ремінцем зі шкіри, поліпропілену, каучуку. Будь-який популярний трекер, наприклад фітнес-браслети Ксіомі чи іншого відомого бренду, вловлює найменші реакції організму і передає інформацію про них у прив’язаний мобільний застосунок. Він може фіксувати:
- гіпертонічний тиск;
- частоту серцевого пульсу;
- витрату калорій за певний час;
- кількість пройдених кроків;
- тривалість сну;
- рівень насиченості крові киснем.
Використання фітнес-браслета дає змогу стежити за змінами в тілі та правильно на них реагувати. Аналогічними функціями володіє смартгодинник, проте ціна фітнес-трекера набагато нижча, а правдивість даних — така сама. Власник «розумного» гаджета може розрахувати ефективність тренування, стежити за кількістю спожитих за день продуктів, дізнаватися про необхідність звернутися до лікаря через порушення в роботі серця. Відстеження роботи організму — лише мала частина того, що вміють сучасні фітнес-браслети. До числа корисних функцій девайсів належать такі:
- передача сигналів з мобільного телефону про вхідні дзвінки та повідомлення;
- демонстрація часу, календаря, увімкнення і вимкнення будильника;
- керування смартфоном: від перемикання треків до фотографування;
- швидка відповідь на повідомлення текстом або голосовим набором.
Як вибрати фітнес-браслет
Якщо ви вирішили придбати фітнес-трекер, зверніть увагу на такі параметри:
- Екран. Оцініть його розмір, колір (ч/б або у відтінках), читаність робочих значків, наявність захисного протиударного скла, тип матриці (бюджетний TFT або топовий OLED).
- Сполучення. Уточніть, чи стане функціонувати вподобана модель з операційною системою вашого мобільного телефону. Безліч варіантів для різних смартфонів представлена на сайті Алло.юа у Львові за вигідними цінами.
- Корпус. Оцініть якість збірки, протиударні властивості матеріалів, наявність сучасного стандарту захисту від вологи та пилу.
- Корисні особливості. Це можуть бути модуль NFC для безконтактних платежів, GPS для навігації, нічне підсвічування, звукові повідомлення, змінні ремінці в комплекті.
Тепер ви знаєте все необхідне про фітнес-браслети. Бажаємо вдалих покупок!