Поради

Формований сайдинг – переваги, сфери використання

Ще не так давно до штучних фасадних матеріалів ставилися з підозрою, вважаючи за краще купувати більш дорогі натуральні – камінь, деревину, цегла. Завдяки розвитку технологій, удосконалення виробництва, використання нових компонентів виробники фасадних панелей, сайдинга з полівінілхлориду змогли вивести свою продукцію на новий рівень якості.

Технічні характеристики подібних матеріалів для фасадних робіт з кожним роком поліпшуються, а також з’являються нові продукти, такі як формований сайдинг. Він поєднує в собі прекрасні експлуатаційні властивості сайдингу, різноманітність, властиве фасадним панелям і доступну вартість. З асортиментом, технічними особливостями виробів можна ознайомитися на сайті alta-profil.ua.

Простий монтаж і інші переваги формованого сайдингу

Матеріал все частіше купують для обшивки фасаду. І не в останню чергу це пов’язано з тим, що монтаж формованого сайдингу дуже простий і економічний. Особлива технологія замку шип-паз дозволяє уникнути витрат, пов’язаних з купівлею вертикальних планок для з’єднання – знадобиться лише стартова і фінішна планки. Сам процес укладання нагадує технологію монтажу фасадних панелей – тут також необхідно залишати невеликий зазор для температурного розширення.

Не можна не згадати і інші достоїнства матеріалу:

  • Адекватна ціна, що дозволяє обшити будинок недорого;
  • Стійкість до механічних пошкоджень – особливі модифікатори покращують пластичність і ударостійкість;
  • Стійкість забарвлення завдяки додаванню діоксиду титану, який перешкоджає вигоряння;
  • Екологічна безпека;
  • Пожежна безпека.

Формований сайдинг для вирішення найскладніших завдань

При виборі облицювального матеріалу не останню роль грає його вага. Натуральний камінь, метал важать досить багато, деревина потребує додаткового догляду, і це накладає свої обмеження. Формований сайдинг, завдяки легкій вазі, може використовуватися для будь-яких фасадних робіт, в тому числі для облицювання каркасних будинків і житла з СИП-панелей.

Візуально його дуже складно відрізнити від натурального матеріалу навіть поблизу. Будинок після облицювання формованим сайдингом перетворюється, набуває вишуканий, респектабельний вигляд. Матеріал до того ж відмінно захищає стіни, що і є його основним завданням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.