Поради

Фундаментні роботи. Гідроізоляція бетонних конструкцій – що потрібно знати

Все починається з фундаменту. Це надійна опора для майбутньої будівлі

На сьогоднішній день зведенням багатоповерхівок, торгових центрів та інших будівель займається велика кількість компаній. Вони пропонують свої послуги та позиціонують себе як надійний партнер. Сьогодні ми поговоримо про компанію “Рать”, що займається великими українськими, харківськими також, проектами.

“Рать” — історія створення компанії

Весною 2007 року троє молодих та амбіційних підприємців загорілися бажанням об’єднати власні сили та створити потужний проект, що напряму відповідав би їх цінностям та принципам. Андрій Худо, на той час був інтегратором, що зумів зібрати разом абсолютно різних людей, що втілювали ідею за ідеєю. Забігаючи наперед, слід сказати що проект виправдав себе досить швидко.

Чому? Все доволі просто: засновники компанії “Рать” https://rat.net.ua/fundamentny-roboty відкривали насамперед не бізнес, а якісну будівельну компанію, що наймає висококваліфікованих спеціалістів на будь яку посаду, та виконує свою роботу на совість.

Чому ви маєте довіряти саме компанії “Рать”? По перше, компанія була заснована у 2007 році, та пережила багато складних часів, але зуміла залишитися тою, ким є зараз. По друге, велика кількість партнерів, відомих як у Харкові так і поза ним: “Металіст”, “Французский бульвар”, “Dom Торговли”, “Спецстроймонтаж”, “БТІ” та будівельна компанія “Darks”.

“Рать” можна сміливо назвати спеціалістом у будівництві жилої та комерційної нерухомості. Тому відповідь на питання про надійність та професіоналізм компанії є, напевне, риторичними.

Гідроізоляція бетонних конструкцій. Фундаментні роботи

Оскільки наша розмова присвячена сьогодні фундаментним роботам, то слід розповісти про те, якими технологіями користується компанія “Рать”.

Для початку слід сказати, що весь проект “Рать” готує від “А” до “Я”: від самого проектування, до повної технічної підтримки після здачі нерухомості в експлуатацію.

“Рать” використовують системи управління будівлями BMS, а також приміщеннями (RMS) та найновішими системами безпеки.

Фундаментні роботи Харків виконуються кваліфікованими спеціалістами із залученням найкращих матеріалів, оскільки від якості фундамента залежить й довговічність самих будівель.

Тому якщо вам необхідно побудувати: адміністративну будівлю, логістичний центр, торговий центр або ж біогазову станцію — ви можете сміливо звертатися до компанії “Рать”, що знаходиться за адресою місто Харків, вул. Примерівська, 22а.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.