Поради

Футбольні бутси. Які вибрати для себе і на що варто звертати увагу?

Невід’ємним атрибутом футбольної екіпіровки для гравця є футбольні бутси. Завдяки їм у нас хороше зчеплення з полем, якщо це натуральне покриття, ми відмінно відчуваємо м’яч стопою, що вкрай важливо при нанесенні ударів і передачі партнеру. Ми дивимося на відомих футболістів, кумирів, на їх екіпіровку. Якщо нам подобається якась модель, то ми неодмінно біжимо їх купувати, не замислюючись над деякими речами. Якими саме? Сьогодні дізнаєтеся.

Як вибрати футбольні бутси

Відразу обмовимося, для тих хто не в курсі – якщо ви граєте в футзал, або на штучному полі з “гумовою крихтою”, то нагадаємо, що в бутсах грати в таких умовах не можна. Для цього чудово підійдуть футзалкі, “стоноги” і кеди.

Для натурального же поля рекомендується використовувати тільки підошву з шипами (металевими або пластиковими) .Тут, до слова, все більше залежить від погодних умов – заморозків, дощу і т.д.

Отже, над чим же варто задуматися, коли ви купуєте футбольні бутси? Перше – завжди приміряйте їх і зверніть увагу як ваша стопа сидить в такому взутті. Якщо це шнурувати модель, то при примірці бутс завжди Шнуруйте їх так, як будете робити це перед грою (тобто не елементарний легкий вузол). Це вам дасть відразу поняття того, як добре ви відчуваєте стопу в ігрових умовах. Моделі ж без шнурків ще більш індивідуальні і можуть як занадто сильно здавлювати вам стопу, так і зовсім не фіксувати її належним чином. А це вже ризик отримати неприємну травму просто через екіпіровки.

Тепер повернемося до питання про знаменитостей. Коли ви бачите на якийсь футбольної зірки бутси, не варто забувати що деякі футболісти є Амбассадор брендів, а значить що деякі моделі, наприклад такі як у Лео Мессі або Кріштіану Роналду, виготовляються індивідуально під особливості їх ніг.

Друге, на що варто звернути свою увагу 1 це оригінальність продукції. На жаль, але на сьогоднішній момент у кожної моделі бренду Nike, Adidas і Puma є підробки як якісні, так і не дуже. І багато продавців під виглядом оригінальної продукції продають вам якісну репліку (дуже схожа на оригінальну модель зовні). У таких випадках, щоб відрізнити їх від справжніх уважно дивіться на якість устілок, а також на те що знаходиться під ними. Звертайте увагу на прошивку бутс.

До слова, якщо ви купуєте модель з залізними шипами, то шанс наштовхнутися на репліку набагато менше.

Голос Сокальщини на GoogleNews