Поради

Gislaved Euro Frost 6: зимові шини для легкових автомобілів з поліпшеними експлуатаційними характеристиками

Від властивостей використовуваної автомобільної гуми залежить безпека транспортного засобу, його стійкість на дорозі і керованість. Шини Gislaved вже давно стали в усьому світі синонімом якості, технологічності та надійності. Купити гуму Гиславед, значить оснастити авто ергономічними і функціональними колесами, які не підведуть в екстремальній ситуації.

Продукція скандинавського бренду славиться зимовими моделями, серед яких уваги заслуговують шини Gislaved Euro Frost 6. Практичні і зносостійкі покришки поєднують в собі комфорт і безпеку, а також доступний цінник. Модель з направленим протектором навіть при відсутності шипів забезпечує ефективне зчеплення з дорожнім полотном і дарує тиху комфортну їзду.

Особливості протектора

Гума Gislaved Euro Frost 6 майстерно поєднує інноваційні розробки та оптимальні зчіпні параметри, забезпечуючи надійність авто при пересуванні по снігу, льоду або мокрому дорожньому полотну. На сухій поверхні модель також характеризується відмінною керованістю.

Шини шостого покоління отримали вдосконалений протектор з направленим симетричним малюнком. Густа мережа водовідвідних канавок достатньої ширини підвищує стійкість транспорту при переміщенні по талому снігу або мокрій дорозі. Наявність в конструкції зимових ламелей забезпечує максимальну надійність зчеплення за рахунок дії крайок. Різні кути нахилу канавок і їх форми сприяють оптимальної тязі при різних напрямках руху. При цьому відбувається ефективна блокування снігу, а також досягається хороша курсова і бічна стійкість.

Ефективний дизайн гарантує поліпшену передачу сил і підвищення керованості. Гума Гиславед Euro Frost 6 надійно захищена від порізів і пошкоджень за рахунок наявності в конструкції подканавочний шару, який додатково знижує опір коченню. Для збільшення жорсткості бічні елементи автошин армовані.

Для виробництва гуми використана високотехнологічна суміш полімерів з додаванням морозостійких компонентів, що підвищують еластичність при зниженні температури середовища.

Переваги Gislaved Euro Frost 6

Автошини даної моделі мають такі переваги:

  • короткий гальмівний шлях;
  • маневреність на мокрій, засніженій і сухій дорозі;
  • висока керованість;
  • захист від аквапланування;
  • зносостійкість;
  • хороші показники зчеплення з дорогою.

Модель підходить для міських вулиць і володіє достатньою прохідністю при їзді по бездоріжжю.

Голос Сокальщини на GoogleNews