Поради

Гаджет майбутнього: що робить навушники AirPods Pro2 унікальним аксесуаром

Шанувальники «яблучної» техніки назвали бездротові навушники AirPods Pro більше ніж аксесуаром для слухання музики. Виробник постарався над розробкою новинки, і додав пристрої багато корисних опцій. Airpods pro 2, ціна на які перевищує вартість традиційних навушників, цілком виправдана. Купуючи виріб, споживач отримує зовнішній мікрофон, слуховий апарат, радіоняню.

Бездротові навушники AirPods Pro2: особливості пристрою

Крім традиційного прослуховування музики, навушники AirPods Pro2 здатні на багато іншого. Так, пристрій можна використовувати як мікрофон аудіозапису. Завдяки гаджету просто записувати звуки та голоси. Навушники поглинають зайві шуми. Це дозволить сповна насолодитися музикою. Технологія аналізує якість музики 200 разів на секунду, що відкриває нове звучання кожної композиції.

М’яко повернутись у реальність допоможе прозорий режим. Натискання кнопки дозволяє чути навколишні звуки. Навушники допомагають людям з інвалідністю посилювати звуки, підвищують звучання розмови, підлаштовуються під різні рівні звучання.

Завдяки функції зовнішнього мікрофона навушники можна використовувати як радіоняню: залишати в кімнаті з дитиною. Через мікрофон буде чути, чим зайнятий малюк. У меню «Пункт керування» необхідно настроїти функцію.

Компанія Apple в останніх моделях навушників додала підтримку функції анонсування вхідних дзвінків. Користувача повідомляє повідомлення, хто хоче з ним поговорити. Таким чином, немає необхідності дивитися на екран смартфона, щоб дізнатися про те, хто дзвонить. Підключити послугу просто, зайшовши до розділу меню «Параметри». Активувати віртуальний помічник Siri можна за допомогою звукових команд.

Як керувати AirPods Pro2

Для керування навушниками необхідно натискати кнопку. Від кількості натискань залежить дія пристрою.

  • Одне натискання: зупинка або відтворення треку.
  • Два натискання: перехід до наступного музичного запису.
  • Три натискання: перехід до попереднього треку.
  • Натискання та утримання кнопки: перехід до прозорого режиму.

Компанія Apple робить внесок у збереження навколишнього середовища не лише у гучних заявах. Новинка AirPods Pro2 розроблена таким чином, що не завдає шкоди користувачам та природі. У виготовленні навушників відмовилися від використання ртуті, берилію, ПВХ, бромованих вогнестійких домішок.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.