Поради

Газонокосарки в інтернет-магазині Shurik – UA

Кращі акумуляторні газонокосарки пропонує магазин SHURIK – UA

В наші дні для догляду за газоном використовується такий сучасний агрегат, як газонокосарка. Вигідно купити газонокосарку — простий і практичний у використанні агрегат — вам завжди допоможе онлайн-магазин SHURIK-UA. За допомогою нашого професійного консультанта ви зможете підібрати, з урахуванням функціональних характеристик, оптимальний для своєї ситуації варіант. Використовуючи надійну косарку для трави, економно придбану в інтернет-магазині «Шурик», ви завжди зможете підтримувати газон в ідеальному стані.

Специфіка вибору акумуляторної газонокосарки

Перш ніж замовити цей необхідний для косовиці трави пристрій, необхідно ознайомитися з його характеристиками, серед яких:

  • конструктивна специфіка (самохідна або несамохідна);
  • кількість ампер-годин
  • вольтаж (безпосередньо впливає на властиву акумуляторній газонокосарці вихідну потужність, що відповідає за ефективність косіння і рівень якості процесу);
  • місткість, яку має батарея (варіюється залежно від величини оброблюваної ділянки).

Що стосується кількості ампер-годин, то час повної зарядки батареї газонокосарки, купити яку за доступною вартістю пропонує наш інтернет-магазин «Шурик», складає від 25 хвилин до трьох годин, а у деяких з останніх моделей кількість ампер-годин може і перевищувати три години. І при цьому слід врахувати, що якщо продуктивність роботи при максимально зарядженому акумуляторі знижується, то це свідчить про його зношеність і необхідність заміни.

Говорячи про переваги акумуляторної газонокосарки, слід зазначити, що порівняно з бензиновим варіантом агрегату цей апарат практично безшумний в процесі експлуатації, а тому займатися косінням трави можна у будь-який час доби. Конструкція рекомендованого нами пристрою нескладна, мастила і палива  не потребує, і складного обслуговування не вимагає. Тому на присадибній ділянці або на території дачі газонокосарка на акумуляторі — дуже вигідний агрегат.

У перелік вражаючих переваг входять також повна автономність, відносно невелика вага, висока маневреність, відсутність газових вихлопів.

Інтернет-магазин «Шурик» допоможе кожному бажаючому купити косарку для трави на усебічно вигідних умовах! Наші газонокосарки відрізняються високим рівнем якості, надійністю, довговічністю і, зрозуміло, високою конкурентоспроможністю в ціновому відношенні!

Голос Сокальщини на GoogleNews