Поради

Гра Майнкрафт: кому сподобатися дивовижний віртуальний світ

Гра Майнкрафт побачила світ з 2009 року, і з кожним роком автори додають модифікації у віртуальний світ. Спочатку грати можна було лише онлайн, але сьогодні є способи качати Майнкрафт 1.17 для Android. Нова версія незабаром побачить світ. Розробники анонсували багато новинок, які здивують шанувальників гри. Але протестувати Майкрафт можна буде й раніше у бета версіях 1.16.

Що нового побачать користувачі в Майнкрафт 1.17

Фанати гри зможуть побачити нові затоплені печери, в яких чекають на моби, рослини, сталактити. Це гарний, але небезпечний час. Персонажу варто остерігатися сталактитів, адже у разі падіння на один з них можна завдати собі серйозної шкоди. Варто бути готовим побачити нових істот.

Сяючий спрут. Він проживає в підводних печерах та океані. Завдяки світінню ставати простіше досліджувати морські глибини. Також спрут дає люмінесцентне чорнило, з якого можна крафтити різні речі.
Це противник, який немає зору, але може похвалитися відмінним слухом. Його швидкість пересування зростає, якщо жертва намагається втекти.
Аксолотль. Це рибки, що допомагають вивчати морське дно. Але не можуть допомогти і в битві, якщо з приручити. При втраті здоров’я вони прикидаються мертвими і відновлюються за короткий термін.
Коза. Персонаж здатний стрибати на велику висоту та долати різні перешкоди. Вона може бадьохнути, якщо її образити.

Крім істот, до нової версії додадуть нові предмети та блоки, наприклад, телескоп, мідь, мішки та ін.

Нові рослини у версії Майнкрафт 1.17

Декілька нових представників розбавлять звичну флору світу Майнкрафт. Під час вилазки можна буде поласувати сніговими ягодами, які використовують також як підсвічування. Квітучі суперечки тішать око, оскільки випромінюють частки. У новому релізі додадуть латаття, яким можна буде пересуватися, не провалюючись під воду. Побачивши нову азалію, необхідно копати вглиб, оскільки вони стануть провісниками наявності підземних структур — печер. Гравцеві доведеться вивчати невідомий мох, який може приховувати багато цікавого.

У повній версії очікує й масштабне оновлення гір. Вони стануть більш небезпечними та важкодоступними. Є інформація, що сніг у горах матиме відмінність від звичайного, стане більш небезпечним. Підземні води також очікують на зміни, як і видобуток руди. Вона з’являтиметься не рандомно, а групами. На гравців чекає ще одна новинка, археологія. Поки що розробники не багатослівні з приводу її особливостей, але незабаром вдасться дослідити всі опції новинки самостійно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.