Поради

Гранітний пам’ятник: де придбати кращий?

Українці завжди відрізнялися шанобливим ставленням до померлих родичів. І сьогодні вони намагаються місце поховання облаштувати гарно та затишно, віддавши гідну шану дорогій людині. У Львові одинарні пам’ятники з граніту у всі часи вважалися втіленням стриманої вишуканості, приваблюючи поєднання практичності та розкішного вигляду.

Відома компанія «Граніт Львів» спеціалізується на виготовленні надгробків з кращих сортів вітчизняного та імпортного граніту (французького, італійського, індійського, африканського). Тут ви зможете вибрати гарний пам’ятник та вигідно його замовити: https://granitlviv.com.ua/odynarni/ . Наявність власного виробництва та співпраця з надійними постачальниками є гарантією високої якості кожного виробу.

Важливі переваги

Місце захоронення покійного — це, зазвичай, встановлення пам’ятника одинарного типу. Його конструкція може бути стандартного розміру або (за бажанням замовника) з оригінальним дизайном, який схожий на монумент.

Для обробки плит використовуються сучасні виробничі потужності з новітнім обладнанням. Провідні технології обробки, професійний підхід досвідчених майстрів — дизайнерів та художників, дозволяють втілювати у реальність складні проекти і побажання клієнтів. Індивідуальний підхід до кожного з них — це задоволення і спокій на душі рідних про те, що остання данина померлому зроблена гідно.

Доступна варіативність замовлення

Стандартна гранітна модель одинарного надгробку складається з:

  • стели;

  • підставки:

  • квітника.

Перша і основна частина являє собою плиту вертикального розташування з зображенням покійного, написами, різноманітним гравіруванням. Крім стандартної моделі можна виготовити і більш оригінальний варіант – з колонами чи хрестом, скульптурами і лавками. Нижня зона конструкції також варіативна. Квітник може бути повністю відкритим, прямокутної форми, або напіввідкритим. Комусь прийдеться до душі цілісна закрита плита, яка завжди виглядатиме акуратно. При бажанні клієнта ця частина пам’ятника виготовляється різнорівневою чи асиметричною. Деталі замовлення і побажання попередньо обговорюються, щоб задум клієнта втілився у пам‘ятнику естетично та якісно.

Чому обирають граніт?

Саме цей матеріал був і залишається затребуваним в якості основи меморіальних пам’ятників. Популярність граніту зумовлена, перш за все, презентабельністю. Виглядає конструкція вишукано (завдяки блискучій і гладенькій поверхні) і водночас спокійно.

Ще одна перевага — можливість вибору кольору. Комусь подобається чорний, як символ туги. Іншим імпонує сірий чи коричневий, а хтось прагне оригінально поєднати два кольори в одній конструкції.

Міцність граніту оспівана багатьма народами. Стирання, сколів, вигоряння кольору, подряпин на пам’ятнику не буде і стоятиме така конструкція як нова десятки років. Граніт є стійким до ультрафіолету, вологи, різких змін температурного режиму. Його можна комбінувати з мармуром, металом, склом. Доглядати за пам’ятником завжди легко, швидко і просто.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.