Поради

HugeProfit: сервіс, який спростить життя сучасному торгівельному бізнесу

Магазини, торгові мережі з різним об’ємом капіталу мають потребу в систематизації обліку товарів та продажів. Прості технології здатні полегшити життя бізнесу, адже дозволяють отримувати чітку інформацію про залишки продукції та щоденний прибуток. Сервіс HugeProfit забезпечує облік продажу товарів та повністю контролює процес торгівлі.

Можливості та переваги програми HugeProfit

Сучасні продавці мають кілька джерел реалізації продукції. Крім традиційних магазинів, важливо розвивати продажі в інтернет-магазині, на маркетплейсах, безкоштовних дошках оголошень тощо. Стандартної бухгалтерської програми обліку недостатньо, щоб отримувати актуальну інформацію з надходження товару, продажів, броні продукції покупцями, доходу.

Програмне забезпечення HugeProfit здатне одночасно контролювати процес торгівлі в інтернеті та офлайн магазині. За допомогою програми можна:

  • Робити облік товарів. Вносити товари можна вручну по одному, або переносити списками з Excel-таблиць, імпортувати з інших майданчиків, які використовуються для продажів.
  • Аналізувати хід продажів. Додавати продажі у програму можна різними способами: з телефону, вручну, перенесенням з сайту тощо.
  • Вести облік прибутку. З кожної продажі видно дохід у програмі, можна перевіряти загальний рівень прибутку за день.
  • Проводити фінансовий облік, аналізуючи прихід на різних банківських рахунках, картках, електронних гаманцях, у готівці.
  • Аналізувати прихід товару на склад, контролювати залишки, звіряти націнку.
  • Вести облік у декількох магазинах.
  • Додавати працівників (кількість доданого персоналу необмежена).

Сервіс просто встановити без допомоги спеціалістів. Якщо виникнуть складнощі, фахівці команди HugeProfit вирішать труднощі зі скачуванням програми.

Кому вигідно користуватися HugeProfit

Використання HugeProfit значно полегшує роботу власників невеликих магазинів. Можливість самостійно контролювати обіг товару, прибутку, розходів спрощує роботу бухгалтера та підприємця. Програмне забезпечення вигідно встановити для мережевих магазинів або власникам кількох торгових точок (не обов’язково продавати однаковий товар у всіх магазинах). Продавцям, які працюють в інтернеті, також вдасться спростити роботу.

Програмне забезпечення захищене надійним шифруванням, тобто ніхто не зможе заволодіти особистою інформацією користувача. Неможливо скопіювати дані, адже вони зберігаються на хмарі. База даних захищена від потрапляння небезпечних вірусів.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.