Поради

Імплантація зубів у Futurum Dentistry

Деякі захворювання ротової порожнини спричиняють втрату зубів. Лікарі-стоматологи використовують імплантати, щоб людина не відчувала дискомфорту у повсякденному житті.

Така процедура дозволяє зафіксувати титанове тіло у кістку щелепи, щоб компенсувати втрату зуба та відновити зубний ряд. Вартість імплантації зубів залежить від виду обраного матеріалу. Стоматологічна клініка Futurum Dentistry здійснює імплантацію зубів у Києві. Записатися на прийом можна на сайті, заповнивши коротку анкету.

Втрати зубів негативно впливають на людину, і мова йде не лише про естетичну сторону. Якщо відбувається втрата кількох зубів, травлення їжі відбувається неправильно. Відновити втрачений зуб допомагає імплантація. Частину протезу, який вживлюють у кістку, виготовляють з титану. Цей матеріал не відторгається людським організмом. У клініці Futurum Dentistry використовують матеріал різних виробників, що впливає на його ціну.

  • Вартість імплантатів Bauers Implant доступніша за інші завдяки тому, що їх виготовляють в Україні. Встановити її можна за 190 євро.
  • Високоякісні імплантати Osstem від корейського виробника коштують 280 євро.
  • Шведська компанія Straumann є світовим лідером з виготовлення імплантатів. Встановлення коштує 500 євро.

Перед процедурою встановлення імплантатів лікарі проводять огляд пацієнта, визначають, чи достатньо обсягу кісткової тканини для встановлення протеза.

Вініри: сяюча посмішка без зайвих проблем

Красива здорова посмішка — це окраса людини. Отримати її можна без особливого клопоту. У цьому допомагають вініри, тоненькі керамічні пластинки, які покривають кожен зуб. За формою та кольором їх неможливо відрізнити від справжніх зубів. Сьогодні вартість вінірів стала доступною практично для всіх охочих отримати голлівудську посмішку – тут доступна стаття про вініри. Матеріал легкий, проте досить міцний, тому людина не відчуватиме дискомфорту під час користування ними. Перед процедурою зуби обпилюють (за необхідністю), щоб вінір міг ідеально прикріпитися до зубної тканини.

Лікарі клініки Futurum Dentistry рекомендують зробити професійну гігієну ротової порожнини перед установленням вінірів. Після закріплення вінірів на зубах їх фарбують та покривають спеціальними речовинами, які захищають пластинки під час контакту з їжею. Можливо встановити суцільні або модифіковані вініри, залежно від потреб пацієнта. Якщо виникає потреба встановити кілька пластинок, їм нададуть такого ж кольору, як і природним зубам. Тому важко відрізнити вініри від справжніх зубів. Після процедури людина не відчуває дискомфорту під час розмови чи прийому їжі.

Голос Сокальщини на GoogleNews