Поради

Іноземне судно постраждало від російських окупантів у порту Маріуполя

Українська армія та український народ героїчно борються за свою свободу та незалежність від російських окупантів. Неймовірна згуртованість нації продовжує вражати весь цивілізований світ. Усі громадяни країни роблять у курсі важливих подій.

Чий корабель постраждав від рук рашистів

Міністерство внутрішніх справ України повідомляє, що вночі з 4 на 5 квітня було обстріляно цивільне судно, яке пересувалося під прапором Домініканської Республіки. Корабель знаходився неподалік одного з портів. Капітан подав сигнал SOS. У повідомленні вказувалося про те, що судно зазнало сильного обстрілу, внаслідок якого було пошкоджено місток, та машинне відділення.

У машинному відділенні спалахнула пожежа. Внаслідок події є поранений (вказується про одного потерпілого). У МВС повідомили, що морські прикордонники надали оперативну допомогу потерпілому та персоналу. Екіпаж евакуювали у безпечне місце. Також повідомляється про пробоїни, внаслідок якої корабель йде на дно, а на борту все ще спалахує пожежа. Здійснити рятувальну операцію немає можливості через обстріли.

Як живе Маріуполь сьогодні

Сьогодні про те, що місто живе, годі й казати. Приморське місто виживає, оскільки внаслідок воєнних дій постраждало до 90% інфраструктури. Російські окупанти все ще не дозволяють цивільним особам залишити Маріуполь. За останньою інформацією, рашисти не пропускають цивільних чоловіків із міста, вимагаючи вступати до фашистської армії.

Окупанти поставили у місті свого заходу. Ним став член нині забороненої проросійської партії Костянтин Іванченко. На зрадника чекає суд та тюремний термін за зраду батьківщини.

Українська влада робить все для того, щоб розблокувати місто, де перебуває багато мирних жителів. Вони виснажені запаси продовольства, немає питної води.

Місто від захоплення російських окупантів захищає полк «Азов»

Українські військові тримають героїчну оборону міста понад сорок днів, і водночас допомагають маріупольцям виживати в умовах блокади. Коли вони отримають підкріплення, наразі невідомо.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.