Поради

Інсулінові шприци та ланцетні пристрої: яке вибрати, і яке краще?

Ланцетний пристрій – компактний прилад для швидкого і безболісного проколу пальця з метою подальшого забору крові для аналізу. Особливо актуально наявність ланцета для діабетиків, які змушені проводити самоконтроль щодня. Забір крові за допомогою звичайного скарифікатора не так зручний, до того ж, не кожен зможе правильно контролювати глибину проколу.

Автоматичне ланцетний пристрій і його особливості

Автоматичний ланцет має просту конструкцію – невеликий пластиковий корпус з інтегрованою голкою малого діаметра і довжини. Пристрій не потребує додаткової ручці, спрацьовує натисканням всього однієї кнопки, має фіксовану глибину проколу. За рахунок лазерної заточки голки ланцет проколює шкіру швидко і безболісно, ​​після його застосування виключені неприємні наслідки у вигляді синців та набряків.

Крім самоконтролю при діабеті ланцети знайшли широке застосування в педіатрії – для маленьких пацієнтів особливо важливо відсутність дискомфорту під час процедури.

Як правильно вибрати ланцетний пристрій

Ланцет відноситься до поліпшеною варіації скарифікатора, тому на відміну від першого варіанта, має кілька модифікацій. Більшість моделей ланцетових пристрій мають універсальну конструкцію, і не висувають жодних вимог при виборі. Щоб не розчаруватися в пристрої, при покупці все ж потрібно врахувати такі аспекти:

· Відгуки про бренд виробника;

· Довжина голки;

· Кількість голок – одна або картриджа на 6-8 штук;

· Принцип спрацьовування;

· Наявність фіксатора глибини проколу.

Всі без винятку ланцетні пристрої стерильні. За рахунок особливостей конструкції немає ймовірності, використовувати одну і ту ж голку кілька разів через забудькуватість.

Якщо в аптечці діабетика є хороші інсуліновий шприц і ланцетний пристрій, регулярний самоконтроль показників крові із застосуванням глюкометра і ін’єкції гормону НЕ будуть доставляти дискомфорт. Жити з діагнозом діабет можна комфортно, що неодноразово доведено на практиці. Спеціально для людей з таким захворюванням магазин Діамаркет приготував широкий вибір медтехніки та інструментів за доступними цінами. Якісні товари для діабетиків за низькою ціною.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.