Поради

«Інтернет ринок»: оголошення Києва на одній сторінці

Коли потрібно терміново знайти майстра, послугу чи товар, найпростіше вести пошук в інтернеті. У мережі створюються аналоги колишніх дощок оголошень. Але на відміну від паперових аналогів, віртуальні майданчики вміщують необмежений список пропозицій від фізичних та юридичних осіб. Портал «Інтернет ринок» зібрав оголошення Києва у різних галузях.

Як працює сайт «Інтернет ринок»

Портал «Інтернет ринок» публікує оголошення у різних напрямках. Знайти виконавців можна у галузі послуг з ремонту приміщень, транспортних засобів, побутової техніки. На сайті представлені пропозиції про оренду нерухомості (включно з комерційною), продаж квартир на первинному та вторинному ринку.

На порталі зібрані пропозиції щодо роботи від прямих роботодавців. Це полегшує процес працевлаштування людям, для яких важливо знайти вакансію в терміновому порядку. Серед вакансій робота у галузі будівництва, ресторанного, готельного бізнесу, торгівлі, бухгалтерії, менеджменту та ін.

Які переваги дає платформа Інтернет ринок

Для підприємців, які лише створюють свій бізнес, життєво важливо збільшувати кількість потенційних клієнтів. Найпростіше бути на увазі у великої кількості відвідувачів, розмітивши оголошення в мережі. На порталі «Інтернет ринку» розташований маркетплейс – місце, що поєднує величезну кількість компаній. Покупці отримують доступ до великого списку товарів та послуг, мають змогу порівнювати ціни, умови доставки та ін.

Щоб скористатися всіма можливостями сервісу, необхідно зареєструватись на порталі. Підприємцям пропонують створити сторінку свого магазину, додавати багато пропозицій щодо продажу товарів або надання послуг.

Портал надає користувачам додаткові умови. Послуга закріплення допомагає розміщувати свій магазин на верхніх рядках видачі та у рекомендаціях на 10 днів. Опція виділення пофарбує банер магазину у жовтий колір, що допоможе виділити оголошення на тлі інших пропозицій. Реєстрація на порталі має інші переваги:

швидкий старт бізнесу;
гнучка рекламна стратегія;
можливість додавати необмежену кількість товарів;
зручний інтерфейс, простота роботи із сервісом;
з першого дня реєстрації на сайті.

Для додавання товарів у магазин необов’язково вносити кожну позицію вручну: просто імпортувати товари через особистий кабінет користувача. «Інтернет ринок» пропонує компаніям велику кількість промокодів. Це дозволяє рекламувати товари та послуги усередині майданчика.

Голос Сокальщини на GoogleNews