Головна / Поради / Інвестиції JKR Investment Group

Інвестиції JKR Investment Group

Що змушує наше серце битися частіше? Ні, не тільки любов і інші, пов’язані з нею, почуття. Є дещо сильніше – це азарт. Так вже закладено в людині, що найприроднішим наркотиком для нас є саме гостре відчуття, коли ти залучений в якусь гру, на яку у тебе великі надії не тільки з боку спортивного інтересу, а й своїх фінансів.

Букмекерські контори, аналітичні портали -як думаєте, хто за розробкою цих найпопулярніших проектів варто? Так, investment fund JKR. Якщо ви не знаєте ще хто це такі, то не переживайте, адже наше завдання в цій статті про них і розповісти.

Що розробили JKR Investment Group

Насправді дана компанія була залучена в розробку найбільших проектів які охоплюють практично весь світ. Приклади таких я і хочу вам показати в даному розділі.

Платформа We Play – ті хто знайомий з кіберспорту і активно стежить за ним, знають про платформу We Play. На ній проводяться безліч аматорських і професійних турнірів з дисципліни CS: GO, сама компанія We Play є великим турнірним оператором і часто виходить в ефір до своїх глядачів на платформі Twitch.

Сайт команди HellRaisers – Не будемо далеко йти від теми кіберспорту, адже JKR Group створили сайт цілої киберспортівной організації HR (HellRaisers). Даний проект повністю присвячений всім успіхам і змін всередині команди, їх результатами і все що стосується даної організації в ніші кіберспорту.

Дігитал маркетинг, кіберспорт, новинні портали, гемблінг – у всіх цих сферах фахівцями є безперечно JKR Investment Group, адже всі їхні проекти виглядають сучасно і стильно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!