Поради

«Інвестиційні партнери»: управління активами з гарантією

Щоб бути багатим, недостатньо мати гроші. Потрібно, щоб ці гроші працювали, перебували в обороті, аби приносили ще більший дохід. Фізичні особи можуть забезпечити пасивний прибуток кількома способами: покласти кошти на депозит, вкластися у нерухомість чи цінні папери, або використовувати інвестиційні фонди. Компанія Інвестиційні партнери працює з активами клієнтів, гарантуючи безпеку коштів та дохід компаніям.

Як працюють компанії з управління активами

Стати клієнтом компанії з управління активами можуть фізичні та юридичні особи. Вони вкладають свої кошти з метою отримання прибутку. Фахівці з компаній управління активами розуміють, куди краще інвестувати власні заощадження, і допоможуть клієнтам зробити правильний вибір. Інвестор також отримує прибуток від угоди. Коли активи зростають у ціні, інвестор може їх вигідно продати папери чи сертифікати.

Компанії з управління активами здійснюють діяльність на основі ліцензії, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Тобто фінустанови працюють згідно чинного законодавства. Незважаючи на прозорість роботи, компанії не встановлюють та не гарантують розмір прибутку інвесторам. Важливо, щоб інвестори були проінформовані про можливі збитки. Інвестиційні фонди розділяються на три категорії: відкритого, закритого, інтервального типу.

Які послуги надає компанія «Інвестиційні партнери»

Компанія «Інвестиційні партнери» є однією з найкрупніших на фінансовому ринку країни. Клієнти організації входять до ТОП-100 найуспішніших світових організацій. Фахівці зможуть збільшити прибутки клієнтів, опираючись на власний досвід та передові рішення. Так, «Інвестиційні партнери» одними з перших перейшли на електронний обіг документів, за допомогою чого значно спростили власні бізнес-процеси.

Компанія гарантує клієнтам конфіденційність та захищеність активів. Серед спектру послуг «Інвестиційних партнерів»

  • Інвестиційна діяльність за кордон.
  • Продаж готових корпоративних фондів.
  • Управління інтелектуальною власністю через КІФ.
  • Структурування бізнесу через КІФ.
  • Управління нерухомістю та корпоративними фондами через КІФ.

Головним активом «Інвестиційних партнерів» є репутація. Компанія має високий рівень довіри серед діючих клієнтів, оскільки проводить діяльність прозоро та відкрито. Отримати безкоштовну консультацію стосовно інвестування можна на офіційному сайті компанії, заповнивши коротку заявку.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.