Поради

Kabanchik.ua: сервіс, який допоможе у пошуку спеціалістів онлайн

Часом пошук потрібного спеціаліста займає чимало часу та зусиль. Доводиться звертатися до знайомих та користуватися «сарафанним радіо». Проте й це не гарантує високої якості послуг. Саме для того, щоб спростити життя споживачів, був створений онлайн-сервіс Kabanchik.ua. Тут зібрано тисячі контактів спеціалістів у галузі будівництва, ремонту, клінінгових, кур’єрських послуг, домашнього сервісу та ін.

Як замовити послуги сантехніка на сайті Кабанчик

Часто кран, який миттєво виходить з ладу, зриває всі плани на день. Поломка сантехніки потребує негайного вирішення, адже виникає небезпеку підтоплення сусідів та додаткових фінансових витрат. На сайті Kabanchik.ua вдасться викликати сантехніка https://lvov.kabanchik.ua/ua/category/santehnik за лічені хвилини. Для цього знадобиться зайти на сервіс, обрати категорію «Сантехніка» та натиснути на кнопку «Викликати спеціаліста».

Користувачу пропонується список проблем, серед яких він може обрати потрібний пункт. Далі доведеться коротко описати проблему, обрати місто, адресу, час візиту майстра, контактні дані та опублікувати. Особливістю сервісу є те, що на ньому представляють свої послуги багато спеціалістів. Здорова конкуренція сприяє тому, що клієнт зможе отримати якісну послугу за помірну ціну.

Користувачі мають можливість ознайомитися з відгуками про роботу конкретного майстра, переглянути дипломи, сертифікати спеціаліста. Вартість послуг варіюється у межах 150-200 грн за стандартну задачу. Ціна на встановлення сантехніки, прокладення каналізації залежить від складності робіт.

Особливості роботи сервісу Kabanchik.ua

Онлайн-сервіс Kabanchik.ua запустили у 2012 році українські підприємці, щоб вирішити проблему пошуку спеціалістів для вирішення побутових проблем. Таким чином, сервіс пропонує послуги у багатьох категоріях:

  • ремонт побутової техніки;
  • послуги сантехніка;
  • оздоблювальні послуги;
  • дизайн;
  • логістика, перевезення;
  • реклама і інтернеті;
  • оформлення та проведення свят та ін.

Щоб скористатися послугами вузьких спеціалістів, потрібно створити пропозицію на сайті (коротко описати проблему), обрати фахівця, підтвердити угоду. Після завершення робіт замовник може залишити відгук. На сайті потрібно зареєструватися і самим спеціалістам, створити профіль. Платформа дозволяє швидко знайти замовника послуг та виконавця.

Географія роботи сервісу покриває майже всі українські міста. Компанія пропонує здійснювати оплату через сайт, що унеможливлює втрату коштів через шахрайські дії недобросовісних користувачів.

Голос Сокальщини на GoogleNews