Поради

Как работает медицинский центр Импульс

Багатопрофільний медичний заклад «Імпульс» пропонує широкий спектр послуг жителям м Київ. У клініці можна пройти діагностику, лікування та реабілітацію

Приватна швидка допомога приїде на виклик до дорослого або дитини. У штаті працюють професіонали з багаторічним стажем. На офіційній сторінці https://impuls24.com.ua вказана повна інформація про всі послуги, дані про фахівців і контакти для запису на прийом.

У центрі Імпульс надають кваліфіковану медичну допомогу цілодобово. Доктора виїжджають до пацієнтів в будь-який час доби. Також можна викликати приватну швидку допомогу. Саме передове обладнання допомагає швидко і правильно ставити діагноз, а значить, краще боротися із захворюванням.

У клініці діє реанімаційне відділення. Інтенсивна терапія є багатопрофільною. Там можна пройти лікування різного характеру:

  • Ниркова, печінкова недостатність гострої форми.
  • Ведення пацієнтів, яким зробили операцію.
  • Патологія серцево-судинної системи.
  • Лікування людей, у яких спостерігається шоковий стан (алергічне, анафілактичний, токсичний і ін.).
  • Спостереження пацієнтів, які отримують анестезію.

Щоб записатися на прийом, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або заповнити коротку форму на сайті.

Лікування та реабілітація після COVID-19

Світ ще не поборов пандемію COVID-19, статистика захворювання невтішна, і з кожним днем ​​все більше наших співвітчизників заражаються коронавірусів. Легка і середня форми тяжкості перебігу хвороби на увазі перебування хворого на домашньому лікуванні. Лікарі клініки Імпульс оглядають пацієнта і становлять схему лікування. Лікування на дому під наглядом лікаря має переваги: ​​немає контакту з іншими хворими, комфортні умови і домашня обстановка, фахівець на зв’язку і супроводжує пацієнта до повного одужання.

Імпульс пропонує програму відновлення від COVID-19. Вона спрямована на повне відновлення роботи всього організму, і має на увазі індивідуальний і комплексний підхід до кожної людини. Реабілітація допоможе повернутися до повноцінного життя. Залежно від симптомів, лікарі можуть призначити фізіотерапевтичну реабілітацію, фізичні навантаження, масаж, психотерапевтичні заняття. Реабілітація може бути призначена після захворювання COVID-19 різної складності, відбувається в центрі в спеціально облаштованих для цього приміщеннях.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.