Поради

Кардіологічний центр у Львові та його особливості

Статистика говорить про те, що серцево-судинні захворювання є найбільш частими в причинах смерті людей на всій планеті. Артеріальна гіпертензія при відсутності терапії і контролю може вже через п’ять років спровокувати такі серйозні ускладнень, як інфаркт міокарда та інсульт. Певні різновиди аритмій можуть вести до тромбоутворення і розвитку синдрому раптової смерті. Для того, щоб своєчасно виявити хворобу серця і судин, запобігти ускладненням, необхідно час від часу приходити на прийом до фахівця кардіологічного центру.

Коли необхідна своєчасна допомога лікаря?

Звернутися за допомогою до лікаря варто, коли:

 1. Вже присутні захворювання серця і судин. Спеціаліст оцінить стан здоров’я на момент обстеження, результативність лікувальних заходів, при потребі змінить тактику лікування.
 2. Є зайву вагу – він вважається одним з основних факторів ймовірності підвищеного тиску, ІХС.
 3. Вегето-судинна дистонія – мінливе артеріальний тиск, гіпергідроз, стомлюваність, тахікардія і т.д.
 4. Захворювання ендокринної системи – порушення балансу гормонів може стати причиною проблем з серцем.
 5. Схильність до розвитку серцево-судинних хвороб;
 6. Ви бажаєте почати тренування в залі. Неадекватні фізичні навантаження погано відображаються на організмі. Щоб спорт приносив тільки користь, необхідно розуміти початковий стан здоров’я і вибирати навантаження згідно з ними.

Симптоми, при наявності яких людині потрібно звернутися до фахівця для виконання огляду:

 • Хворобливі відчуття в районі серця. Вони можуть з’являтися в стані спокою, при фізичному або психоемоційному навантаженні, біль може віддавати в ліве плече, лопатку або нижню щелепу.
 • Задишка при навантаженні, після неї або під час спокою.
 • Набряки на нижніх або верхніх кінцівках, обличчі.
 • Почуття серцебиття, неполадок в роботі серця.
 • Зміна частоти серцевих скорочень.
 • Висока або низький артеріальний тиск.
 • Головні болі, які виникають через високого артеріального тиску.

Лікування серцевих захворювань

Для того, щоб своєчасно виявити хворобу серця і судин, запобігти ускладненням, необхідно час від часу приходити на прийом до фахівця кардіологічного центру.

Спеціалізований медичний центр «Ехокор» для терапії кардіологічних недуг застосовує, як правило, консервативні методи: особливий акцент робиться на режим, корекції стилю життя, харчування і призначається медикаментозна терапії згідно патології. При виникненні будь-яких питань звертайтесь за номером телефону на сайті клініки.

Голос Сокальщини на GoogleNews