Поради

Карт-Пак: оригінальна упаковка для українського виробника

Правило «не судити книгу за обкладинкою» не стосується упаковки. Саме пакування товару перше, що бачить покупець. Коробка повинна бути яскравою, оригінально та не надто дорогою, щоб впливати на вартість продукту. ТОВ Карт-Пак kartpac.com.ua пропонує пакування власного виробництва, яке задовольнить потреби різних клієнтів.

Які типи пакування пропонує виробник

Практична, проста, приваблива та недорога упаковка виготовляється на потужностях заводу «Карт-Пак». Сам завод знаходиться у Київській області. Зручне розташування виробництва дозволяє замовникам зі всієї України швидко отримувати свої замовлення. Замовити продукцію можна малим оптом (від 10 одиниць) та звичайним оптом.

Серед пропозицій виробника пакування включають понад 300 видів різноманітних коробок, у які можна пакувати:

  • кондитерські вироби;
  • піцу, суші, іншу готову їжу;
  • сувенірну продукцію;
  • товари хенд-мейд;
  • повітряні кульки, подарунки, косметику та ін.

Залежно від типу продукції обирають вид картону. Для кондитерських виробів, їжі використовують одношаровий картон. Для збереження більш крихких товарів виготовляють пакування з гофрованого картону.

Коробки з кашованого картону: кому вигідно замовити

Просту недорогу коробку виготовляють з гофрованого картону. Якщо велика частина успіху продаж залежить від привабливості пакування, клієнтам варто замовити коробки з кашованого картону. Технологія виготовлення кашованого картону полягає в тому, що грубий картон покривають тонким шаром глянцевого паперу. Завдяки такій процедурі вдасться згладити шорсткі частини, гострі кути.

На фінальному етапі коробку фарбують, наносять малюнок. Виріб має красивий вигляд та впливає на загальну привабливість продукту, який готують до продажу. Кашування робить упаковку більш стійкою до вологи. Найчастіше такий тип коробок використовують виробники косметики, взуття, текстильних виробів, продуктів харчування.

Компанія «Карт-Пак» є виробництвом повного циклу. Тому готові вироби доводять до товарного вигляду, використовуючи кашування, ламінування, друк. Нанесення малюнка на коробки виділяє готовий вибір поміж схожих на полицях магазину.

ТОВ «Карт-Пак» виготовляє паперові коробки, пакети, кейси та інші варіанти пакування. Оформити замовлення можна на сайті компанії, вибравши товар з представлених варіантів пакування. Для замовлень за індивідуальним дизайном потрібно звертатися за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews