Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Хімчистка салону авто: коли і чому потрібна

Бажання кожного автовласника – охайний та чистий салон машини. Підтримувати акуратний вигляд автомобіля легко, поки він новий. Згодом завдання ускладнюється, оскільки пил, крихти їжі та інше сміття накопичуються в оббивці та килимках. Впоратися з ними самостійно дуже складно. У цьому випадку рятує чищення фахівцями.

Під хімчисткою салону авто мають на увазі повноцінне прибирання всередині машини. Очищаються майже всі поверхні – від сидінь і килимків до панелі приладів і пластикових деталей. Для прибирання використовуються професійні засоби та клінінгове обладнання.

З якою метою проводять хімчистку салону машини

Процедура дозволяє вирішувати такі завдання:

Види хімчистки та їх особливості

На окрему увагу заслуговує хімчистка шкіряного салону. Цей матеріал оббивки потребує особливого догляду. Щоб уникнути утворення тріщин на шкірі, потрібно використовувати щадні засоби та додатково обробляти сидіння спеціальним кондиціонером.

Хімчистка може виконуватися без розбору салону. У такому разі очищенню підлягають лише деталі у відкритому доступі. При частковому розбиранні – витягуються сидіння, а при повній – всі елементи, що дає змогу очистити кожен кут.

Як часто рекомендують замовляти хімчистку

Багато хто думає, що генеральне чищення салону потрібне тільки, коли він стає дуже брудним. Однак це твердження є абсолютно невірним, виконувати його обов’язково від 1 разу на рік. Найчастіше вдаватися до процедури слід, якщо:

Замислитись про хімчистку бажано і після великого ремонту, довгої подорожі, по завершенню літа чи зими. Влітку сидіння забруднюються від пилу та поту, а взимку до салону потрапляє пісок та сіль із доріг, які приносяться з взуття.

Комплексна хімчистка починається з миття кузова, щоб пил та бруд не заносилися всередину машини. Далі пилососом забирається велике сміття, виймаються знімні елементи. Засоби для чищення підбираються з урахуванням властивостей матеріалу, з якого виготовлено оббивку. Для дезінфекції всі поверхні обробляються парогенератором. Щоб салон висох, його залишають відкритим. Тривалість процедури – від 4 до 8 години.

Exit mobile version