Поради

Хто може оформити безвідсотковий кредит

Мало хто любить брати гроші в борг, але іноді непередбачені ситуації штовхають людей на зняття грошей з кредитки або оформлення позики

Компанія Cashpoint пропонує скористатися вигідною пропозицією, і оформити позику під символічні 0,001% за день користування. Це означає, що клієнт повертає ту ж суму, що брав в позики. Пропозиція діє для нових позичальників і постійних клієнтів, які звертаються під час проведення акцій.

Отримати гроші можуть повнолітні громадяни України, які надають такі документи:

  • Паспорт, ІІН-код.
  • Номер банківської карти, виданої українським банком.
  • Вказують актуальний мобільний номер телефону та адресу електронної пошти.

Важливо, щоб банківська карта, телефон і пошта належали позичальнику. Оформлення анкети відбувається онлайн. Для цього необхідно перейти на сторінку з активною кнопці, заповнить всі обов’язкові поля, вказати розмір і термін кредиту. Заявку обробляє автоматична програма протягом 5-10 мину. Рішення від Cashpoint приходить у вигляді СМС на вказаний телефон. Після підписання договору з допомогою коду через кілька хвилин приходять гроші на карту.

Позики і кредити на карту від Cashpoint

Фінансова організація Cashpoint пропонує позики і кредити на карту. Умови прозорі, побачити розмір переплати можна на сайті cashpoint.ua, скориставшись кредитним калькулятором. Для постійних клієнтів ставка за день користування грошима становить 1,99% в день. Клієнти довіряють кредитору, оскільки компанія гарантує виконання таких умов:

Конфіденційність. Дані позичальника надійно захищені.
Оперативність. Гроші можна отримати через кілька хвилин після відправки заявки.
Лояльне ставлення до постійних клієнтів. Надійним позичальникам пропонують персональні умови кредитування, участь в акціях від компанії.
Прозорі умови кредитування. У Cashpoint відсутні приховані комісії та платежі.

Після оформлення позики кожен клієнт отримує свій кабінет на сайті компанії. Там можна відстежувати стан боргу, погашати кредит. Оплачує позику необхідно одним внеском до остаточної дати оплати, зазначеної в договорі. За несвоєчасну оплату налічується штраф.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.