Поради

Книги фантастики

Фантастика: література цього жанру порушує всі правила, межі і рамки, все умовності. Головною рисою, яка дозволяє визначити, що перед вами фантастичний роман, є фантастичне припущення, присутність елемента незвичайного.

Що почитати

Вивчаючи на сторінках сайту yakaboo.ua, яку фантастику вибрати, багато хто відчуває труднощі, адже вибір величезний, що знайти найкраще чтиво непросто. Як же зробити вибір? На що звернути увагу? Ось кілька порад, які допоможуть у величезній різноманітності книг знайти літературу, читання якої дозволить насолодитися захоплюючим, що забирає в далеке майбутнє сюжетом:

Обкладинка. Якщо на обкладинці ви бачите повноцінну картину, а не репродукцію, видавець не пошкодував коштів на її оформлення, значить, успіх роману був очікуваним. Часто видавці використовують обкладинку фільму, знятого за мотивами роману, прагнучи привернути увагу читача тим, що він був екранізований. Існує варіант, коли по вийшов в прокат фільму була написана книга.
Назва. Вибираючи, яку книгу купити, варто звертати увагу і на її назву. Звертають на себе увагу що не повторюються назви.
Хороша книга, як правило, має на останній сторінці анотацію з коротким переказом вмісту. Тут же можна знайти посилання на зарубіжні видання, коментарі з Інтернету. Вивчаючи їх, ви зрозумієте, чи цікавий вам сюжет книги або варто пошукати інше видання.
Якщо перед вами книга, видрукувана на неякісному папері, ви бачите великі прогалини між фрагментами і великі полями, перед вами не найкращий варіант видання. На сайті yakaboo.ua ви знайдете тільки якісні книги, що представляють шедеври світової фантастики.
У чому секрет популярності фантастики

Багатьох читачів книги фантастика привертають тим, що читаючи літературу цього жанру, можна стати учасниками подій, з якими в реальному світі ніколи не зіткнешся.

Фантастика існує з давніх часів, адже людині властиво мріяти, його завжди приваблювала сфера надзвичайного і ірраціонального. Розквіт цей жанр переживає в кінці 19 – початку 20 століття. В цей час видаються романи таких всесвітньо відомих письменників-фантастів, як Герберт Уеллс ( «Машина Часу»), Говард Філіпс Лафкрафт, Джон Роналд Руел Толкін. Їх твори стали шедеврами фантастичної літератури. На них орієнтувалися більш пізні письменники-фантасти. Популярність серед них придбали і представники вітчизняної фантастики, такі як Олександр Бєляєв, Олексій Толстой, Михайло Булгаков, брати Стругацькі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.