Поради

Кольорові контактні лінзи: якими бувають і як їх правильно підібрати

Змінити свою зовнішність можна багатьма способами, наприклад, за допомогою одягу чи косметики. Але використання кольорових лінз точно допоможе кардинально змінити імідж. Їхня вартість практично не відрізняється від ціни звичайних лінз. Компанія «Глазок» пропонує великий вибір засобів для покращення зору, рідин та контейнерів для зберігання аксесуарів.

Кому можна носити кольорові контактні лінзи та як їх підібрати

Здебільшого кольорові контактні лінзи використовують зміни іміджу. Але люди, які страждають на порушення зору, також мають можливість купити кольоровий аксесуар. Сьогодні офтальмологи рекомендують лінзи різних колірних рішень для корекції короткозорості. Найкраще віддавати перевагу одноденним лінзам. Оскільки вони не вимагають спеціального догляду, то не викликають ускладнень із зором. Для тривалого носіння рекомендують силікон-гідрогелеві лінзи. Вони добре пропускають повітря. Кольорові лінзи для корекції зору можна вибрати і на триваліший термін користування: на три місяці або рік.

Вибираючи лінзи, важливо зважити на радіус кривизни. Здебільшого всі кошти, представлені нашому ринку, мають однаковий показник: 8,6-8,7. Цей радіус кривизни вважається стандартним для європейських лінз. Щоб лінзи не викликали дискомфорт при тривалому носінні, необхідна консультація офтальмолога, який підбере радіус кривизни.

У каталозі інтернет-магазину «Глазок» представлено кілька видів кольорових контактних лінз:

  • Відтінки. Підійдуть для тих, хто не бажає кардинально змінювати колір ока, а лише підкреслити його відтінок.
  • Радикально змінюють колір. Ці лінзи здатні змінити блакитний колір рогівки на коричневий, і навпаки.
  • Дизайнерські. Очі в таких лінзах більш «живі», а райдужка прикрашена різними візерунками.
  • Карнавальні. Використовують для створення театральних образів, здатні імітувати очі тварин та казкових персонажів,

Як носити лінзи безпечно

Безпечне використання звичайних або кольорових контактних лінз неможливе без дотримання правил гігієни. Необхідно ретельно мити руки перед тим, як одягати або знімати лінзи, не використовувати довше, ніж зазначено у рекомендаціях виробника. На ніч лінзи потрібно знімати. Аксесуар, розрахований на тривале використання, зберігати у спеціальному контейнері.

Консультанти магазину «Глазок» допоможуть підібрати необхідні товари для покращення зору. Підписка на розсилку новин від компанії дозволить бути в курсі новин, інформації про нові надходження та знижки.

Голос Сокальщини на GoogleNews