Поради

Коли необхідно приймати вітамінно-мінеральні комплекси

Чоловічий і жіночий організм має відмінності не тільки в фізіології, а й в метаболічних процесах

Для підтримки здоров’я і жінок, і чоловіків необхідні однакові компоненти, але в різній концентрації. Саме тому жінкам слід віддавати перевагу спеціально розробленим препаратів для підтримки їх тіла в хорошій формі. Вітамінно-мінеральні комплекси від виробника VITAGEN спрямовані на нормалізацію метаболізму і гормонального фону.

З їжею людина отримує необхідні поживні елементи для підтримки тіла в здоровому стані. Але сьогоднішні реалії такі, що не вся їжа приносить користь організму. Харчуючись фаст-фудом, обробленими продуктами, людина підвищує калорійність, але не корисність їжі. Часто тіло сигналізує про те, що йому не вистачає необхідних елементів для нормального функціонування. Ознаками нестачі вітамінів в жіночому організмі стають такі симптоми:

  • Постійна млявість, незалежно від раціону і кількості сну. Цей стан загального нездужання і сонливості може супроводжуватися головним болем.
  • Часті простудні захворювання. Коли організм працює на межі, він не може протистояти вірусам.
  • Зміна в гіршу сторону стану шкіри, волосся, нігтів, зубів. Волосся можуть інтенсивно випадати, нігті стають тонкими і ламкими. Він нестачі кальцію спостерігається подрібнення зубів.
  • Погане емоційний стан: апатія, підвищена дратівливість, запальність.

Приймати вітамінні комплекси варто тим жінкам, які недавно перенесли хворобу, багато працюють, відчувають фізичні навантаження, не мають можливості правильно і повноцінно харчуватися.

Особливості вітамінних комплектів Vitagen

Компанія Vitagen розробляє вітамінні комплекси, які відповідають потребам жіночого організму. Завдяки препаратам можна компенсувати недостачу мікронутрієнтів, причиною якої стає приготування сучасної їжі, проживання місцевості з поганою екологією, неякісна або хлорована вода. Приймаючи вітаміни від Vitagen, вдасться захистити організм від передчасного старіння і полегшити прояв вікових змін. Перед покупкою вітамінного комплексу варто проконсультуватися з лікарем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.