Поради

Коли вигідно брати кредити онлайн

Буває, що грошей до зарплати не вистачає або потрібно терміново погасити борг. У цьому випадку можна скористатися послугою, що надається мікрофінансовою організацією Neocredit за посиланням https://neocredit.com.ua/. МФО пропонує невеликі суми для новачків. Тільки постійні клієнти можуть розраховувати на великий кредит. Оформити мікрокредит без відмови може практично будь-який громадянин України відразу ж без тривалої перевірки. Для цього вам не потрібно брати довідки з робочого місця і підтверджувати своє офіційне працевлаштування.

Співпрацювати з мікрофінансовим організаціям вигідно не кожному позичальникові. Попередньо рекомендується ознайомитися з умовами і вивчити вимоги, щоб виключити ймовірність непередбачених ситуацій.

Правила та умови співпраці

Мікрофінансові компанії досить лояльні до своїх клієнтів, але не видають гроші в кредит тим, хто не відповідає наступним умовам:

 • Вік-від 18 до 65 років.

 • Громадянство та реєстрація – Україна.

 • Наявність іменної банківської карти.

 • Посвідчення особи позичальника (паспорт, іпн).

Українські громадяни, які мають погану Кі, можуть отримати кредит. Фінансова компанія пропонує новим клієнтам оформити позику на мінімальну суму. Як тільки борг буде погашений, рівень довіри підвищиться, і вони можуть очікувати поліпшення фінансової репутації.

Особливості мікрокредитів онлайн в Neocredit

Мікрокредити користуються популярністю і попитом у різних категорій населення. Переваги співпраці з невеликими фінансовими структурами компенсують такі недоліки.

Серед привілейованих властивостей слід виділити:

 • Переказ грошових коштів на іменну картку позичальника.

 • Миттєва приймання заявки і швидке поповнення балансу.

 • Автоматичне продовження (послуга пролонгації) – не більше 1 разу.

Перед подачею заявки на кредит потрібно уточнити розмір процентної ставки, термін погашення, розмір штрафних санкцій у разі прострочення платежу і т. д.

Майже всі заявники віком від 18 років можуть отримати кредит з негайним рішенням. Залежно від статусу клієнта процентна ставка буде варіюватися від 1,99% в день. При розгляді заяви співробітники мікрофінансової компанії використовують спеціальну програму для перевірки факту працевлаштування. Винятки МФО робить тільки для людей, які є постійними клієнтами і не затримують платежі.

Вигоди співпраці з МФО Neocredit

Привабливість мікрокредитів полягає в швидкому реагуванні і необхідності надання мінімального пакету різних паперів для оформлення. Щоб укласти договір, вам не потрібно відвідувати офіс компанії, процедура здійснюється віддалено через Інтернет. Це значно спрощує долю позичальників.

Процедура реєстрації максимально швидка і спрощена. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити скріншот вашого паспорта в особистому кабінеті МФО. Постійні клієнти компанії можуть розраховувати на більш лояльні умови співпраці: тривалі терміни, мінімальний відсоток.

Як погасити мікрокредит

Щоб погасити мікрокредит онлайн без відсотків, слід:

 1. Увійдіть в свій Особистий кабінет в системі.

 2. Перейдіть в розділ «Оплата послуг».

 3. Знайдіть опцію «Погашення кредиту».

 4. Вказати суму і підтвердити свої дії кодом.

Є додаткові опції для виплати боргу-термінали та відділення банків. Ці варіанти погашення боргу затребувані і надійні.

Оформити кредит онлайн у «Неокредит» могуць всі громадяни України. Єдине-це дотримання елементарних вимог. Вам більше не потрібно надавати повний пакет документів, щоб отримати невелику суму грошей. Якщо у вас виникли питання щодо послуг мікрофінансових організацій, зв’яжіться зі службою підтримки. Співробітники компанії безкоштовно консультують кожного клієнта з інформаційних і технічних питань.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.